https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-24 22:20:00

Grzegorz Opaliński: To jest kompromitacja, słyszę o hejcie kibiców, ale umówmy się...

Na zdjęciu Grzegorz Opaliński (fot. Radosław Kuśmierz)
Na zdjęciu Grzegorz Opaliński (fot. Radosław Kuśmierz)
Siarka Tarnobrzeg po fatalnej grze napastników nie zdołała dowieźć wątpliwego prowadzenia i tylko zremisowała z KSZO 2:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry! Grzegorz Opaliński nie szczędził cierpkich słów na konferencji prasowej.
 
- To jest kompromitacja, goście nie grają społecznie tylko za jakieś pieniądze i wykonują swoją pracę jak najlepiej. Złoszczę się na całą tą sytuację, wszyscy pracujemy żeby było jak najlepiej. To jednak zawodnicy potem wychodzą na boisko - powiedział Grzegorz Opaliński po meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

- W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji: akcja Gajewskiego sam na sam z pustą bramką praktycznie. Na niższym poziomie zawodnicy takie sytuacje wykańczają. To nie pierwszy raz i to mnie frustruje, no bo zdaje sobie sprawę w jakiej jestem sytuacji. Słyszę o hejcie kibiców, którzy już dawno oczekiwali że mnie tutaj nie będzie. Sami widzimy teraz, jaka jest sytuacja, umówmy się, tak nie może być. Powinniśmy mecz zamknąć po 45 minutach. Bałdyga też dzisiaj wszedł i zmarnował swoje trzy sytuacje - zakończył poirytowany szkoleniowec Siarki Tarnobrzeg.
 
Cała konferencja prasowa z meczu 16. kolejki 3 ligi grupy 4 pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski dostępna poniżej:  

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Piotrek 2020-10-25 10:25:53 11 0

Do @Izo fan - możesz nie darzyć sympatią trenera, masz do tego prawo, ale szacunek należy się jednak każdemu człowiekowi. Wyzywanie i życzenie komuś niepowodzenia jest słabe. Czy byłoby Ci miło, gdyby ktoś tak o Tobie pisał?
Dobrej niedzieli dla Ciebie i dla wszystkich forumowiczów!

Izo fan 2020-10-25 00:46:30 9 17

Nie mam do ciebie szacunku i żebyś juz nigdy pracy nie znalazł. "wieśniaku"

Izo fan 2020-10-25 07:16:52 10 4

A ja dla odmiany z życzę Opalowi powtórzenia sukcesów na miarę takich, jakie osiągnął będąc trenerem Izo. Z przyjemnościa wspominam czasy gdy w IV lidze rywalizowaliśmy nota bene z Siarką o mistrzostwo a później i baraże o II ligę. Zyczę mu jak najlepiej nawet jeśli mu się wymknęło kiedyś parę niewłaściwych słów skierowanych w kierunku Izo, a wypowiedzianych w emocjach.

Piotrek 2020-10-25 10:25:53 11 0

Do @Izo fan - możesz nie darzyć sympatią trenera, masz do tego prawo, ale szacunek należy się jednak każdemu człowiekowi. Wyzywanie i życzenie komuś niepowodzenia jest słabe. Czy byłoby Ci miło, gdyby ktoś tak o Tobie pisał?
Dobrej niedzieli dla Ciebie i dla wszystkich forumowiczów!

Do Izo fan 2020-10-25 12:23:21 4 3

Ty to zwykła k...a jesteś albo ptak z Boguchwaly

obiektywny 2020-10-26 15:23:22 2 0

No to umówmy się ! Jeśli trener wystawia taką złą ocenę zawodnikom Siarki o niewykorzystane sytuacje w meczu ale to nie tylko z KSZO, a i w innych meczach to tylko wystawia ocenę swojej pracy z tym zespołem na przestrzeni 1,5 roku. Drużyna Siarki nie tylko nie potrafi wykorzystywać sytuacji w ataku, ale też nie potrafi odpowiednio zachowywać się w obronie. Zawodnicy nie mają dyscypliny krycia przeciwnika, a właściwie to kryją samych siebie albo na radar. Najlepszy przykład to mecz z Wisłą Sandomierz, gdzie 8 zawodników Siarki nie potrafiło upilnować 2 zawodników Wisły czego skutkiem była bramka i przegrany mecz. I to nie w tym meczu się tak działo. Obrona Siarki nie tworzy monolitu. Siarka miała niezłą kadrę zawodników w lecie 2019 r. ogranych z ekstraklasową i I ligową przeszłością i nie potrafiono tego wykorzystać i zgrać zespół gwarantujący powrót do II ligi i gdyby nie dobra forma strzelecka Ropskiego to dorobek Siarki byłby o wiele uboższy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij