2020-10-24 17:26:00

Dwie bramki Bartłomieja Buczka z rzutu wolnego. WATKEM Korona Rzeszów wygrała ze Startem Pruchnik

Bartłomiej Buczek zdobył dwie bramki z rzutu wolnego. (fot. Kuba Noworól)
WATKEM Korona Rzeszów pokonała Start Pruchnik 4-2. Dwie bramki z rzutów wolnych strzelił Bartłomiej Buczek.

Bartłomiej Buczek już po dziewięciu minutach gry zdobył gola z rzutu wolnego w meczu ze Startem Pruchnik i dał prowadzenie WATKEM Koronie Rzeszów. W pierwszej połowie gospodarze byli stroną przeważającą, ale więcej bramek w tym meczu nie padło

Pięć minut po zmianie stron Jakub Konefał wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową podwyższył prowadzenie ekipy prowadzonej przez Grzegorza Żyłę. Siedem minut później Damian Bochanak wykorzystał rzut karny i piłkarze z Pruchnika złapali kontakt z Koroną.

W 65. minucie Dawid Przybyło otrzymał futbolówkę na skraju pola karnego i uderzył po dłuższym rogu. Tym samym ponownie Korona prowadziła dwoma bramkami. Po tej bramce do ataków rzucili się goście. Trzy minuty przed końcem meczu Kamil Mikłasz zdobył bramkę z rzutu wolnego i zapowiadała się ciekawa końcówka meczu na stadionie w Załężu.

W 90. minucie Kacper Stanik złapał w pół wychodzącego na czystą pozycję Buczka i został ukarany czerwoną kartką. Do rzutu wolnego podszedł sam poszkodowany. Bartłomiej Buczek uderzył nie do obrony i ustalił wynik meczu na 4-2 dla WATKEM Korony Rzeszów.

1-0 Bartłomiej Buczek (9)
2-0 Jakub Konefał (50)
2-1 Damian Bochnak (57-rzut karny)
3-1 Dawid Przybyło (65)
3-2 Kamil Mikłasz (87)
4-2 Bartłomiej Buczek (90)