2020-10-24 17:06:00

Orzeł Przeworsk pokonał Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska i opuścił strefę spadkową!

Orzeł Przeworsk opuścił strefę spadkową 4 ligi podkarpackiej. (fot. Agnieszka Kulka)
Piłkarze Orła Przeworsk pokonali na własnym stadionie Partyzanta Targowiska 2:0 i wyszli ze strefy spadkowej IV-ligi podkarpackiej.

Zarówno Orzeł Przeworsk, jak i Partyzant MAL-BUD1 Targowiska przed tym meczem miały bardzo podobny stan punktów na koncie, więc można było się spodziewać wyrównanego spotkania. Wynik meczu otworzył w 42. minucie Hubert Bednarz, który skutecznie wykorzystał rzut karny i to podopieczni Pawła Załogi schodzili do szatni w lepszych humorach.

Druga połowa również była bardziej szczęśliwa dla gospodarzy, którzy podwyższyli wynik na 2-0 po trafieniu Dawida Czyrnego kwadrans przed końcem meczu. Losy spotkania do końca się już nie zmieniły i to Orzeł zachował trzy punkty.

1-0 Hubert Bednarz (42-rzut karny)
2-0 Dawid Czyrny (76)