https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-24 18:40:29

Mecz Texom Sokoła Sieniawa z Orlętami Radzyń Podlaski przełożony. Przypadek w podkarpackiej ekipie

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Kolejny mecz szesnastej serii gier na trzecioligowym froncie został przełożony. Dziś Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej poinformował, że nie dojdzie do skutku, mecz podkarpackiego trzecioligowca.
 
Jutrzejszy domowy mecz Texom Sokoła Sieniawa z Orlętami Radzyń Podlaski nie dojdzie do skutku. Jak poinformował Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, w podkarpackiej ekipie odnotowano przypadki, wobec czego spotkanie zostało przełożone. Nowy termin zawodów zostanie ustalony na najbliższym posiedzeniu wydziału gier.
 
Pojedynek pierwotnie zaplanowany na jutro, miał odbyć się o godzinie 14. Arbitrem tego starcia miał być Piotr Burak z Zamościa. Jak czytamy w komunikacie, klub z Sieniawy zobowiązany jest do dostarczenia indywidualnych decyzji sanepidu o nałożeniu kwarantanny na poszczególnych zawodników klubu.
 
Poniżej prezentujemy pismo udostępnione przez Świętokrzyski ZPN.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij