2020-10-24 22:55:03

Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Remis gospodarzy jak porażka

Siarka Tarnobrzeg w 16. kolejce III ligi grupy IV tylko zremisowała z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2. Gospodarze mogli zapewnić sobie zwycięstwo w pierwszych 45 minutach gry. Dwa gole dla Siarki zdobył Mateusz Janeczko, dla gości strzelali Jakub Chrzanowski i Przemysław Dwórzyński.

Siarka Tarnobrzeg jako pierwsza wyszła na prowadzenie za sprawą Mateusza Janeczki, który strzałem z rzutu karnego pokonał Lipca. Mecz obfitował w sporą liczbę niewykorzystanych sytuacji z obu stron, jednak jeszcze w 41. minucie wyrównał stan gry Jakub Chrzanowski.

Drugą część gry dobrze otworzyli gospodarze i po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Janeczko, który po indywidualnej akcji zakończonej strzałem w długi róg bramki dał prowadzenie Siarce 2:1. Jak wiemy, niewykorzystane sytuacje w futbolu się mszczą. Tak się stało w sobotę, bo gospodarze marnowali sytuacje w ofensywie, a to KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w doliczonym czasie gry wyrównało wynik spotkania. Gola na wagę "oczka" zdobył Przemysław Dwórzyński.

1-0 Mateusz Janeczko (8-rzut karny),
1-1 Jakub Chrzanowski (41),
2-1 Mateusz Janeczko (47)
2-2 Przemysław Dwórzyński (90+1)