2020-10-10 17:19:35

Pogrom Stali Stalowa Wola! Ekipa Szymona Szydełko rozbiła KS Wiązownica

Ekipa Szymona Szydełko przyjechała do Wiązownicy i zaczęła się bawić. Stalówka rozgromiła beniaminka z Wiązownicy, wbijając mu aż sześć goli.

Stal Stalowa Wola od pierwszych minut była stroną przeważającą i mecz tak naprawdę toczył się głównie na połowie KS-u Wiązownica. W 7. minucie próbował Volodymyr Khorolski, ale jego intencje wyczuł Arkadiusz Cynar. Po chwili okazję miał Piotr Mroziński, ale tym razem także górą był golkiper miejscowych.

Stalówka nie zatrzymywała się i w końcu dopięła swego, a na listę strzelców wpisał się wychowanek Granicy Stubno. Pomocnik zielono-czarni po niespełna minucie, na swoim koncie miał już dublet. Przyjezdnym nadal było mało i niedługo po tym do siatki na 0-3 trafił Michał Fidziukiewicz.

Podopieczni Szymona Szydełko doskonale rozpoczęli potyczkę w Wiązownicy. Stal nie zamierzała się jednak zatrzymywać i cały czas szukała okazji do podwyższenia reultatu. Tuż przed przerwą, zespół ze Stalowej Woli strzelił czwartego gola, a na listę strzelców wpisał się ponownie popularny "Fidziu".

Zielono-czarni na przerwę schodzili w doskonałych humorach, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i Stal po zmainie stron, rozpoczęła poszukiwania kolejnych trafień. W 60. minucie było już 0-5, a z gola cieszył się już po raz trzeci tego dnia Piotr Mroziński, który tym samym skompletował hat-tricka. 180 sekund później, goście po raz szósty cieszyli się z gola, a jego autorem był ponownie pomocnik urodzony w Przemyślu.

Stal pewnie prowadziła w Wiązownicy, a na tym zaczęli korzystać młodzi zawodnicy. W zespole zadebiutowali dziś Jakub Lebioda oraz Kacper Ziółkowski. Drużyna ze Stalowej Woli nie zatrzymywała się i cały czas szukała okazji do zdobycia bramki. Wynik ostatecznie jednak nie uległ już zmianie, ale Stalówka może być z niego zadowolona, bowiem rywalowi wbiła aż sześć goli.

0-1 Piotr Mroziński (15)
0-2 Piotr Mroziński (16)
0-3 Michał Fidziukiewicz (20)
0-4 Michał Fidziukiewicz(37)
0-5 Piotr Mroziński (60)
0-6 Piotr Mroziński (63)