2020-10-10 13:49:39

Polonia Przemyśl ograła Czarnych Jasło po bramkach Vladyslava Valihury i Pawła Sedlaczka

Polonia Przemyśl pokonała Czarnych Jasło. (fot. archiwum)
Polonia Przemyśl pokonała na własnym stadionie Czarnych Jasło. Bramki dla "przemyskiej barcelonki" zdobyli Vladyslav Valihura oraz Paweł Sedlaczek.

Polonia Przemyśl objęła prowadzenie w meczu z Czarnymi Jasło w 21. minucie meczu. Bramkę dla gospodarzy zdobył Vladyslav Valihura i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część sobotniego meczu. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy gola zdobył Paweł Sedlaczek i ekipa prowadzona przez Piotra Ciska prowadziła dwoma bramkami.

Czarni Jasło próbowali zdobyć choćby jedną bramkę, ale bardzo dobrze tego dnia prezentowała się obrona "przemyskiej barcelonki". Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Polonia awansowała na 9. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Mają na swoim koncie 23 "oczka". Natomiast piłkarze Adama Domaradzkiego są na szesnastej lokacie. Czarni do tej pory zgromadzili 16 punktów.

1-0 Vladyslav Valihura (21)
2-0 Paweł Sedlaczek (61)