2020-10-10 13:35:07

Sokół Kolbuszowa Dolna wyraźnie pokonał Sokół Nisko na wyjeździe

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie ograł Sokół Nisko. (fot. Kuba Noworól)
Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie pokonał Sokół Nisko na wyjeździe. Piłkarze Waldemara Mazurka zdobyli trzy gole i nie stracili żadnego.

W pierwszej połowie pojedynku pomiędzy Sokołem Nisko a Sokołem Kolbuszowa Dolna nie padły żadne bramki, choć były okazje ku temu. Dwie minuty po zmianie stron goście za sprawą Kornela Kołacza wyszli na prowadzenie.

Po tej bramce do ataków rzucili się gospodarze, którzy mieli swoje szansę, ale nie potrafili przełożyć tego na bramki. W końcówce podopieczni Waldemara Mazurka skontrolwali drużynę z Niska. Najpierw gola zdobył Michał Mazurek, a wynik meczu na 3-0 ustalił Brian Dziedzic

W tabeli 4 ligi podkarpackiej ekipa z Kolbuszowej Dolnej przesunęła się na 12. miejsce oraz zbliżyli się do ekipy z Niska na jeden punkt.

0-1 Kornel Kołacz (47)
0-2 Michał Mazurek (86)
0-3 Brian Dziedzic (90)