https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-09 15:57:09

3 liga gr IV: Cracovia II - Wisłoka Dębica [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Wisłoka Dębica
fot. Wisłoka Dębica
Transmisja na żywo z meczu 9. kolejki 3 ligi gr IV pomiędzy drugim garniturem Cracovii a Wisłoką Dębica jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godz. 16 piłkarze Wisłoki Dębica podejmą na wyjeździe ekpę rezerw Cracovii, w ramach 9. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi gr IV w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale youtube Pasów.
 
Podopieczni Dariusza Kantora będą chcieli pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Biało-zieloni w sobotę pewnie pokonali Orlęta Radzyń Podlaski. Drugi garnitur krakowskiego ekstraklasowca chce natomiast się przełamać. Pasy w sobotę ugrały oczko z Chełmianką Chełm.
 
Obie ekipy więc mają o co grać. Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 16. Aby ją obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie i automatycznie przeniesie Was do meczu.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij