https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-09-09 13:50:53

Licytacja koszulki PGE FKS Stali Mielec z autografami. Cel szczytny!

Dwadzieścia cztery lata! Tyle czasu kibice z Mielca i całego Podkarpacia musieli czekać, aby drużyna z naszego województwa wróciła na piłkarskie salony Ekstraklasy. Dlatego mamy dla Was prawdziwą gratkę!

Mamy dla Was koszulkę w której drużyna PGE FKS Stal Mielec wywalczyła awans do PKO BP Ekstraklasy i na której w zeszłym tygodniu swoje autografy złożyli zawodnicy obecnie grający w drużynie.
 
Jak ją zdobyć? Koszulka dzięki uprzejmości rzecznik klubu z Mielca, Oli Sępek została przekazana na licytację charytatywną dla 8-miesięcznej Zosi która walczy z chorobą SMA1-rdzeniowy zanik mięsni, który prowadzi do zaniku wszystkich mięsni i w konsekwencji do śmierci. Jedynie lek kosztujący 9 milionów złotych umożliwia wygranie z tą chorobą. Obecnie stan malutkiej Zosi jest bardzo ciężki i walczy o każdy oddech w szpitalu w Warszawie.
 
Na ten moment udało się zebrać już ponad 5 milionów złotych, lecz czasu na zbiórkę jest coraz mniej. Zachęcamy wszystkich kibiców niezależnie od barw klubowych do pomocy.
Link do licytacji TUTAJ.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-09-09 22:17:52 0 0

Pomagajmy malutkiej niezależnie od barw klubowych :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij