2020-09-09 18:58:01

Legion Pilzno pokonał Orła Przeworsk

Beniaminek z Przeworska chciał się dziś przełamać, bowiem dwa ostatnie starcia zakończyły się porażką. Legion jednak chciał u siebie wygrać i to mu się udało.

Legion Pilzno doskonale rozpoczął dzisiejsze spotkanie z Orłem Przeworsk. Ekipa Romana Gruszeckiego na prowadzenie wyszła już w 9. minucie, a wynik meczu otworzył Damian Wolański. Sytuacja ta sprawiła że miejscowym grało się lepiej, ale beniaminek nie zamierzał się poddawać.

Podopieczni Grzegorza Sitka szukali wyrównującego trafienia, ale Legion skutecznie odpierał ich ataki. Do przerwy więcej goli nie padło. Ciekawie natomiast zrobiło się w końcówce spotkania. W 83. minucie na 2-0 powyższył Damian Wolański i wydawało się że jest już po meczu.

Beniaminek nie zamierzał się poddawać i po chwili zdobył kontaktowego gola, którego autorem był Dawid Czyrny. To widocznie podrazniło ekipę z Pilzna która odpowiedziała dwoma ciosami. Najpierw do siatki trafił Tomasz Barycza, a w doliczonym czasie gry poprawił Tomasz Tragarz.

1-0 Damian Wolański (9)
2-0 Damian Wolański (83)
2-1 Dawid Czyrny (85)
3-1 Tomasz Barycza (87)
4-1 Tomasz Tragarz (90)