2020-09-09 19:25:00

Piast Tuczempy rozstrzelał Błękitnych Ropczyce!

Piast Tuczempy wciąż na szczycie 4 ligi podkarpackiej. (fot. Patryk Górecki)
Piast Tuczempy pokonał Błękitnych Ropczyce 3-0 na wyjeździe. Piłkarze Marka Strawy tym samym obronili fotel lidera 4 ligi podkarpackiej.

Już po 17. minutach gry Piast Tuczempy prowadził z Błękitnymi Ropczyce. Premiorową bramkę w tym meczu zdobył Kacper Kogut. Później piłkarze lidera 4 ligi stwarzali sobie kolejne okazje, a prowadzenie jedenaście minut przed przerwą podwyższył Karol Wota i po pierwszej cześci gry goście prowadzili dwoma bramkami.

W drugiej połowie do ataków rzucili się gospodarze, ale potrafili zdobyć bramki kontaktowej. Natomiast wynik meczu na 3-0 dla Piasta ustalił Jakub Kloc. Popularny "Perła" zdobył bramkę z rzutu karnego. Później gospodarze jeszcze bardziej przycisnęli. Na strzał z dystansu zdecydował się Hubert Siepierski, ale piłka wylądowała na poprzeczce bramki Piasta. Tym samym Piast wygrał 3-0 i utrzymał pierwsze miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Kacper Kogut (17)
0-2 Karol Wota (34)
0-3 Jakub Kloc (55-rzut karny)