2020-09-09 19:05:00

Karpaty Krosno pokonały Głogovię Głogów Małopolski po bramce Szymona Dziadosza!

Szymon Dziadosz (na zdjęciu) zdobył zwycięską bramkę w meczu Karpat Krosno z Głogovią Głogów Małopolski. (fot. Radosław Kuśmierz)
Karpaty Krosno pokonały na własnym stadionie Głogovię Głogów Małopolski. Jedyną bramkę w meczu zdobył Szymon Dziadosz.

Głogovia Głogów Małopolski lepiej prezentowała się w pierwszej części gry w meczu z Karpatami Krosno. Podopieczni Adama Wałczyka dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji. Również gospodarze nie zagrozili bramce Piotr Lipki w tej części gry.

Kwadrans po wznowieniu gry w drugiej połowie goście musieli sobie radzić w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Dariusz Frankiewicz. Z każdą minutą rosła przewaga Karpat, jednak nie potrafili piłkarze prowadzeni przez Dariusza Lianę zdobyć bramki. Aż nadeszła 80. minuta spotkania. Po wrzutce z rzutu wolnego głową futoblówkę do siatki Głogovii skierował Szymon Dziadosz i Karpaty objęły prowadzenie w meczu.

Chwilę później mogło być 1-1, ale Mateusz Krawczyk popisał się kapitalną interwencją i sparował uderzenie gości na rzut rożny. W końcówce Głogovia Głogów Małopolski próbowała odbrobić starty, ale nie udała im się ta sztuka i trzy "oczka" zostały w Krośnie.

1-0 Szymon Dziadosz (80)