2020-08-30 20:23:01

Polonia Przemyśl zremisowała z Sokołem Nisko. Gol w doliczonym czasie gry

Sokól Nisko w zielono-czerwonych strojach (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Piłkarze Polonii Przemyśl zremisowali z Sokołem Nisko 2-2 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Goście do wyrównania doprowadzili w doliczonym czasie gry.

Jako pierwsi do siatki trafili goście. W 33. minucie celnym strzałem głową popisał się Wojciech Tyczyński i Sokół Nisko wyszedł na prowadzenie.

Jeszcze przed zmianą stron wyrównującą bramkę dla Polonii Przemyśl zdobył Paweł Sedlaczek, który wykorzystał dobre dogranie Mateusza Wanata.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 57. minucie, a drugą asystę zaliczył Wanat. Tym razem strzelcem gola był Piotr Kuźniar. Gracze Polonii Przemyśl mieli jeszcze kilka dogodnych okazji, by postawić "kropkę nad i" i przypieczętować wygraną, ale żadnej z szans nie potrafili zamienić na gola.

Zemściło się to w doliczonym czasie gry, gdy w zamieszaniu podbramkowym do siatki trafił Kamil Wojtak dając ostatecznie remis Sokołowi Nisko.

Kiepski występ w barwach przemyskiej drużyny zaliczył Piotr Szewczyk, który w 73. minucie pojawił się na boisku w miejsce kontuzjowanego Patryka Tetlaka, a już pięć minut później musiał zejść do szatni z czerwoną kartką.

0-1 Wojciech Tyczyński (33)
1-1 Pawedł Sedlaczek (40)
2-1 Piotr Kuźniar (57)
2-2 Kamil Wojtak (90+3)

Polonia Przemyśl: Cisek - Kuźniar, Hajduk, Czuryk, Valihura (79. Popynaka), Błahuciak, Wanat, Szpilka, Falko (61. Głuszko), Zanko, Sedlaczek (44. Stopa)

Sokół Nisko: Drzymała - Tetlak (73. Szewczyk), Maciorowski, Buda, P. Tur (61. Tabaka), Stypa (83. Rytuna), M. Tur (76. Soboń), Wojtak, Drelich (55. Przepłata), Stępień, Tyczyński.

Sędziował: Maksymilian Ciak (Stalowa Wola).
Żółte kartki: Błahuciak, Zanko - Stypa, Stępień.