https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-30 13:08:05

Orły Pstrągówka z pierwszym zwycięstwem w historii!

fot. Orły Pstrągówka
fot. Orły Pstrągówka
Występujący w Klasie B2 Rzeszów, Orły Pstrągówka wygrały pierwsze oficjalne spotkanie w historii klubu, pokonując 2:0 PKS Koronę Dobrzechów. Już w poprzednim sezonie Orły były blisko wygranej, jednak skończyło się tylko na remisie. Teraz kibice w Pstrągówce mogą świętować historyczny triumf!
SKS Orły Pstrągówka pokonały 2:0 PKS Koronę Dobrzechów i zanotowały tym samym pierwsze zwycięstwo w historii! Wcześniej wygrane były tylko w meczach sparingowych, dlatego triumf w pojedynku z Dobrzechowem zapisze się w dziejach klubu z Gminy Wiśniowa.
 
W pierwszym sezonie, kiedy Orły zdecydowały się przystąpić do zmagań w Klasie B2 Rzeszów, nie udało im się zdobyć choćby punktu i straciły przy tym 194 bramki. W kolejnych rozgrywkach było już lepiej, bo udało się zremisować ze Startem Lubenia 2:2 i dopisać pierwszy punkty w ligowej historii.
 
Działacze Pstrągówki dokonali transferów przed tym sezonem i już w drugiej kolejce przyniosły one efekty w postaci zwycięstwa. W starciu z PKS Koroną Dobrzechów, Orły leciały wysoko i dopisały trzy punkty na swoje konto. Najpierw wynik spotkania otworzył Mateusz Twardzicki, a drugiego gola dołożył grający prezes, Paweł Petka. Wielkie brawa dla całej drużyny i czekamy na kolejne zwycięstwa!
 
0-1 Mateusz Twardzicki
0-2 Paweł Petka

Wyniki meczów 2. kolejki:

 

Tabela klasy B2 Rzeszów:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-08-30 21:44:59 0 0

Dalej WULANDIA dacie rady

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij