2020-07-30 09:48:00

Piast Tuczempy odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

Piast Tuczempy pokonał Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. (Fot. Archiwum)
Piast Tuczempy pokonał Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. (Fot. Archiwum)
Piast Tuczempy po zwycięstwie w pierwszej kolejce chciał pójść za ciosem. Ekipa Marka Strawy walczyła dziś z Partyzantem MAL-BUD1 o zdobycie kolejnych trzech oczek i im się to udało.

Od początku spotkania inicjatywę przejęła drużyna Piasta Tuczempy, co dało efekt już w 12. minucie spotkania. Po podaniu Jakuba Kloca bramkarza Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska pokonał Kacper Kogut. Dalsza część pierwszej połowy przebiegała głównie w środku pola, większe zagrożenie było pod bramką Tuczemp gdy jeden z zawodników gospodarzy trafił w słupek drużyny Piasta.

Po zmianie stron bardzo dobrą okazje mieli zawodnicy gospodarzy prowadzeni przez Łukasza Śliwińskiego. Pięć minut po zmienie stron po wrzutce z rzutu rożnego jeden z zawodników Partyzanta został sfaulowany. Do piłki ustwionej na jedenastym metrze podszedł Valeriy Nikitchuk, lecz jego intensje wyczuł bramkarz gości Krystian Buła.

Jak mówi klasyk "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" i tak było też w tym przypadku. W 71. minucie spotkania po wrzutce z lewej strony Łukasza Czuba bramkę zdobył Łukasz Tyrawski.

Ostatnie 15 minut spotkania to zupełna dominacja gospodarzy. Dwanaście minut przed końcem meczu bramkę "a la Zlatan Ibrahimović" zdobył stoper Partyzanta, Kamil Chmielowski. Drużyna z Targowisk próbował do końca walczyć chociażby o jeden punkt. Dobre okazje mieli min. Nikitchuk oraz  Kavatsiuk Moskalets. Jednak wynik meczu nie uległ już zmianie.
 
0-1 Kacper Kogut (12)
0-2 Łukasz Tyrawski (71)
1-2 Kamil Chmielowski (78)
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska:
Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski, Sebastian Suszko, Mateusz Penar - Jakub Musiał, Oleg Moskalets, Kavatsiuk Mykhailo, Marcin Borowczyk, Krystian Szubrycht - Valeriy Nikitchuk
Piast Tuczempy:
Buła - Sas (63. Tyrawski), Wota, Demski, Kloc, Czub (90. Harasz), Buczkowski, Pasaj, Wiącek, Wielgosz, Kogut 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Fabio Cappello Tuczempy 2020-07-30 14:26:31 18 6

Paska, Dunia jeeeest !!! Wygrały my dzięki mojej wspaniolej taktyce i genialnej strategii !!!

Piascik 2020-07-30 13:24:43 6 11

Brawo Bułka !! jedziemy dalej

Tuczempy 2020-07-30 13:34:48 6 12

Chłopaki w gazie, tak trzymać

Fabio Cappello Tuczempy 2020-07-30 14:26:31 18 6

Paska, Dunia jeeeest !!! Wygrały my dzięki mojej wspaniolej taktyce i genialnej strategii !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij