https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-30 10:07:00

Głogovia Głogów Małopolski zremisowała z Polonią Przemyśl

Głogovia Głogów Małopolski niespodziewanie zremisowała z Polonią Przemyśl w meczu 2. kolejki 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/21.
 
Głogovia Głogów Małopolski była zdecydowanym faworytem w starciu z Polonią Przemyśl. Miało to odzwierciedlenie na boisku. Piłkarze Adama Wałczyka dominowali, ale nie byli w stanie stworzyć sobie żadnej klarownej sytuacji. Do przerwy nie padły żadne bramki.
 
Po zmianie stron piłka trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Piotra Ciska po dośrodkowaniu Kamila Halata. Jednak to było na tyle jeśli chodzi o Głogovię. W ostatnich minutach meczu to jednak "przemyska barcelonka" miała najlepszą okazję w tym meczu. Paweł Sedlaczek znalazł się w sytuacji sam na sam z Piotrem Lipką, ale nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy i mecz zakończył się podziałem punktów.
 
 
Głogovia Głogów Małopolski:
Lipka – Hus, Frankiewicz, Chamera (77. Sarzyński), Kozubek, Tarała (66. Halat), Szymański (78. Tarnowski), Delekta, Pałys-Rydzik (72. Pyrdek), Kądziołka, Bożek

Polonia Przemyśl:
Cisek – Kuźniar, Hajduk, Czuryk, Valihura, Kowalski (88. Gielarowski), Wanat, Szpilka, Stopa (55. Sedlaczek), Janas, Zanko

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

DURŚLAK 2020-07-30 13:21:45 4 2

Widać że byliście na innym meczu. No ale co zrobić. Pisać taką kulawą relację.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij