2020-07-30 13:10:39

JKS Jarosław podzielił się punktami z Izolatorem Boguchwała

W środowy wieczór w Jarosławiu, miejscowy JKS w ramach 2. kolejki IV ligi podkarpackiej gościł na swoim obiekcie Izolator Boguchwała. Spotkanie po bramkach Brodowicza i Wilka zakończyło się remisem 1-1.

JKS Jarosław do spotkania z Izolatorem Boguchwała przystępował po wyjazdowym zwycięstwie z Czarnymi 1910 Jasło. Drużyna Bartosza Zołotara, zaś w poprzedniej kolejce musiała uznać wyższość Igloopolu Dębica.

Jako pierwsza na prowadzenie wyszła ekipa gospodarzy. W 38. minucie spotkania dośrodkowanie Marka Soczka, na bramkę zamienił Adrian Brodowicz, który wpakował piłkę do bramki z dwóch metrów. Na przerwę to jarosławienie schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Jedenaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry bramkę wyrównującą dla Izolacji zdobył Krystian Wilk. Całą akcję zapoczątkował Michał Worosz, który popisał się efektownym rajdem. Swoją szansę do przechylenia szali na swoją korzyść mieli gospodarze ale piłka po rzucie wolnym i dobitce nie znalazła drogi do bramki Michała Szularza.

Spotkanie w Jarosławiu zakończyło się podziałem punktów. Kolejne ligowe zmagania JKS-u oraz Izolatora już w najbliższy weekend. Jarosławianie jadą do Dębicy gdzie rywalizować będą z Igloopolem natomiast Izolacja przed własną publicznością rywalizować będzie z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

1-0 Adrian Brodowicz (38)
1-1 Krystian Wilk (56)

JKS Jarosław: Siryk – Ptasznik (90+4 Bugryn), Szakiel, Borowski, Bartnik – Soczek (85 Kopcio), Sobolewski, Brodowicz, Raba – Stankiewicz (62 Socha), Rączka.

Izolator Boguchwała: Szularz – Wiącek, Bogacz, Cach (85 Łeń) - Gajdek (71 Kowal), Dobrzański, Ciemierkiewicz, K. Wilk– Worosz ż, Penar (90+1 J. Wilk), Dudek