http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-07-29 14:46:26

Oficjalnie: Mateusz Cierniak będzie jeździł w Wilkach Krosno!

Mateusz Cierniak będzie jeździł jako gość w Wilkach Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Mateusz Cierniak będzie jeździł jako gość w Wilkach Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno doznały ogromnego wzmocnienia przed startem sezonu 2020 w 2 lidze żużlowej. Mateusz Cierniak będzie jeździeł w ekipie z ul. Legionów 6.
 
Mateusz Cierniak będzie jeździł w sezonie 2020 w Wilkach Krosno jako gość. O tym, że 18-letni wychowanek Unii Tarnów może dołaczyć do drugoligowca pisaliśmy już w marcu TUTAJ -  To były bardzo rzeczowe rozmowy. Obie strony wiedziały czego chcą. Cieszymy się, że mamy szansę pomóc Mateuszowi w rozwoju bo to dla niego jest obecnie najważniejsze. Liczymy rzecz jasna na dobrą jazdę by wszyscy byli zadowoleni. Wyniki pokazują, że Mateusz jest w dobrej formie od startu sezonu. Oby tak dalej - powiedział Grzegorz Leśniak cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
Mateusz Cierniak jeździe aktualnie w pierwszoligowej Unii Tarnów. Natomiast w obecnym sezonie będzie łączył jazdę w "Jaskółkach" z jazdą w Wilkach - Bardzo cieszę się, że mogę być gościem w drużynie Wilków na sezon 2020. Jest to dla mnie bardzo dobra możliwość do zwiększenia częstotliwości startów i podnoszenia swojego poziomu sportowego. Liczę na żywiołowy doping kibiców w Krośnie i jak największą liczbę startów. Tor w Krośnie? Zawsze dobrze czułem się na tym obiekcie i z przyjemnością przyjadę tam walczyć z zespołem Wilków – powiedział 18-letni żużlowiec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij