https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-29 16:07:00

Oficjalnie: Maciej Kowal, Michał Bury i Dawid Bałdyga w Siarce Tarnobrzeg

Podkarpacki trzecioligowiec pozyskał nowych piłkarzy(fot. Siarka Tarnobrzeg)
Podkarpacki trzecioligowiec pozyskał nowych piłkarzy(fot. Siarka Tarnobrzeg)
W rozmowie z trenerem Siarki Tarnobrzeg ustaliliśmy, że podkarpacki trzecioligowiec podpisał już umowy z bramkarzem Maciejem Kowalem, obrońcą Michałem Burym i napastnikiem Dawidem Bałdygą.

- Potwierdzam, że Maciej Kowal, Michał Bury i Dawid Bałdyga zostali nowymi piłkarzami Siarki Tarnobrzeg. Nie wiem jeszcze, czy Bałdyga będzie zmiennikiem dla Arkadiusza Gajewskiego, trwa rywalizacja pomiędzy piłkarzami. Przekonamy się jeszcze, którzy zawodnicy będą grali w pierwszym składzie. Nasza kadra nie jest jeszcze zamkniętapowiedział nam na początku tygodnia Grzegorz Opaliński, szkoleniowiec podkarpackiego trzecioligowca.

Maciej Kowal to 17-letni bramkarz. Ostatnim klubem tego zawodnika był Sokół Kolbuszowa Dolna. Kolejnym z piłkarzy jest Michał Bury, którego dobrze znają kibice na Podkarpaciu, choćby z występów w Wólczance Wólka Pełkińska, a Dawid Bałdyga występował ostatnio w Błękitnych Wronki. 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij