https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-01-25 13:34:08

Sparing: Piast Tuczempy - Łada Biłgoraj 4-2

Piast wygrał w pierwszym sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
Piast wygrał w pierwszym sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
Ekipa Marka Strawy rozpoczęła sparingowe granie i dziś podejmowała ekipę z Lubelszczyzny. Pomarańczowo-czarni zaaplikowali jej aż cztery gole.
 
Piast Tuczempy rozegrał dziś pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem popularnych "Pastunek" była Łada 1945 Biłgoraj, która na codzień gra w czwartej lidze lubelskiej. Podopieczni Marka Strawy wygrali to starcie w stosunku 4-2.
 
Jako pierwsi na prowadzenie, wyszli zawodnicy z Lubelszczyzny, a miało to miejsce tuż przed przerwą. To widocznie podrażniło pomarańczowo-czarnych, jednak nie starczyło im już czasu w pierwszej odsłonie. Co się odwlecze, to jednak nie uciecze i w 51. minucie do wyrównania doprowadził Jakub Kloc.
 
Sytuacja ta podbudowała gospodarzy, którzy 8 minut później wyszli na prowadzenie, a do siatki trafił Mateusz Buczkowski. Piast się nie zatrzymywał i na 3-1 w 68. minucie podwyższył Łukasz Tyrawski. Łada chciała zmniejszyć straty i to jej się udało 120 sekund później.
 
Ostateczny cios należał jednak do Piastunek, a wykonał go Jakub Kloc, który na kwadrans przed końcem starcia, ustalił wynik spotkania.
 
Piast Tuczempy - Łada 1945 Biłgoraj 4-2 (0-1)
 
0-1 ? (40)
1-1 Jakub Kloc (51)
2-1 Mateusz Buczkowski (59)
3-1 Łukasz Tyrawski (68)
3-2 ? (70)
4-2 Jakub Kloc (74)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij