https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-01-25 13:57:14

Sparing: PGE Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 2-1

Mielczanie ponownie pokonali Sandecję w tym sezonie
Mielczanie ponownie pokonali Sandecję w tym sezonie
Ekipa Dariusza Marca w końcu ma powody do zadowolenia. Nasz jedyny pierwszoligowiec, odniósł dziś pierwsze sparingowe zwycięstwo w okresie przygotowawczym.
 
PGE Stal Mielec rozegrała dziś drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem pierwszoligowca była Sandecja Nowy Sącz, która także występuje na tym poziomie. Starcie zakończyło się wygraną podopiecznych Dariusza Marca.
 
Kibice zgromadzeni na tym meczu kontrolnym, pierwszą bramkę zobaczyli w 38. minucie, a jej autorem był Robert Dadok. Po zmianie stron, Sandecja dążyła do wyrównania i to jej się udało, a uczynił to Marcin Flis w 55. minucie.
 
Radosć biało-czarnych trwała zaledwie cztery minuty, bowiem po tym czasie do siatki trafil Adrian Paluchowski. Wynik do końca meczu już nie uległ zmianie i to PGE Stal Mielec mogła cieszyć się z wygranej.
 
PGE Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 2-1 (1-0)
 
1-0 Robert Dadok (38)
1-1 Marcin Flis (55)
2-1 Adrian Paluchowski (59)
 
PGE Stal Mielec: Rafał Strączek - Łukasz Seweryn, Wojciech Lisowski, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger - Robert Dadok, Lukas Bielak, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Andreja Prokic - Kacper Sadłocha
 
Sandecja Nowy Sącz: Krzysztof Baran - Damian Chmiel, Michal Piter-Bucko, Adrian Basta, Dominik Kun - Maciej Korzym, Grzegorz Baran, Radosław Kanach, Maciej Małkowski - Kamil Ogorzały, Mateusz Klichowicz
 
Żółta kartka: Maciej Urbańczyk

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij