https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-25 09:45:00

Futsal: Derbowe pojedynki w Rzeszowie i Przeworsku, hit kolejki w Mielcu! [zapowiedź VII.kolejki]

fot.Maciej Zabawski
fot.Maciej Zabawski

VII kolejka 2 ligi futsalu rozstrzygnie się w sobotę. W Rzeszowie zagrają KS Zaczernie Futsal Team z Heiro II Rzeszów, Góral Tryńcza zagra na wyjeździe z Futsal Team Przeworsk a lider rozgrywek KF Stal Mielec u siebie podejmować będzie GKS Zarzecze.

25 stycznia – sobota:
15:00 – Rzeszów ul.Dąbrowskiego 82 / KS Zaczernie Futsal Team – Heiro II Rzeszów

Sobotnie zmagania rozpocznie spotkanie derbowe w Rzeszowie. KS Zaczernie Futsal Team podejmować będzie na własnym terenie rezerwy Heiro Rzeszów.

KS Zaczernie Futsal Team radzi sobie „w kratkę”, chociaż jak na rundę rewanżową przystało liczymy że dobrze się zrewanżują i pokażą na co ich naprawdę stać. Rezerwy Heiro Rzeszów radzą sobie nieco gorzej, jak do tej pory tylko raz pomogli sobie zawodnikiem z I-go składu i dzięki temu wygrali spotkanie. Jak będzie w tym meczu, czy podopieczni Łukasza Tomczyka odprawią z kwitkiem rezerwy? Zapraszamy - Rzeszów ul.Dąbrowskiego 82

Nasz typ: 1

25 stycznia – sobota:
18:00 – Przeworsk ul.Misiągiewicza  / Futsal Team Przeworsk – Góral Tryńcza

Trzy godziny później pora na kolejne derby, tym razem po raz kolejny w Przeworsku.
Futsal Team Przeworsk przed własną publicznością będzie podejmował mocny zespół – Góral Tryńcza.

Podopieczni Sergieja Vatsyaka jeszcze nie znaleźli sposobu na wygraną, na swoim koncie mają 2 remisy oraz 4 porażki – jeśli nic z tym nie zrobią, co nie wróży to nic dobrego. Góral Tryńcza radzi sobie świetnie, ostatnio w meczu dobrym „show” popisał się Dawid Pigan strzelając aż 7 bramek! Obecny wicelider rozgrywek może poszaleć również i w tym meczu. Liczymy w tym spotkaniu na kolejne „show”!

Nasz typ: 2

25 stycznia – sobota:
19:30 – Mielec ul.Warneńczyka 2 / KF Stal Mielec – GKS Zarzecze

Rozgrywki tego dnia zakończą się w Mielcu. Tam zapowiada się jeden z najciekawszych pojedynków 7 kolejki. KF Stal Mielec na własnym parkiecie powalczy o kolejne ważne punkty, tym razem z GKS-em Zarzeczem.

KF Stal Mielec idzie jak burza w tych rozgrywkach, walczą o każde cenne 3pkt. Aby móc wywalczyć w końcu upragniony awans. GKS Zarzecze z początku uczestniczył w walce o awans ale powoli gubi punkty co może spowodować że jednak się nie uda. Czy zespół z Mielca powiększy swoją przewagę punktową nad pozostałymi drużynami?

Nasz typ: 1X


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij