Statystyki meczu: Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Stal Łańcut

Zobacz też: Terminarze Statystyki

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-10-08, godz. 15:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2

Stal Łańcut

2

       

Mateusz Jóźwicki

11'

       

0 - 1

Łukasz Kraska

51'

       

0 - 2

Sebastian Frączek

57'

       

Grzegorz Świder

68'
69'

Arkadiusz Szylar

1 - 2

       

72'

Filip Drozd

       

88'

Bartłomiej Chorzępa

       

90'

Mateusz Serafin

2 - 2

       

90+'

Dominik Bałut

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-29 Stal Łańcut 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-10-04 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 1 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-10-27 Stal Łańcut 1 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-05-12 Stal Łańcut 2 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-10-08 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-06-11 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 4 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-11-06 Stal Łańcut 1 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-03-24 Stal Łańcut 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-08-20 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 1 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-04-09 Stal Łańcut 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-08-29 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-04-21 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2009-08-26 Stal Łańcut 0 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Brzeg Białobrzegi 1 - 3 Tatyna Dylągówka
Szarotka Rogóżno 3 - 1 Grom Handzlówka
Astra Medynia Głogowska 0 - 1 Galicja Chmielnik
Włókniarz Rakszawa 5 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Bachórz 0 - 2 Wisłok Czarna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 3 - 1 KS Dąbrówki

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Włókniarz Rakszawa 26 64 20 4 2 73 26 47
2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 54 16 6 4 66 28 38
3 Stal Łańcut 26 53 15 8 3 71 27 44
4 Wisłok Czarna 26 52 16 4 6 70 33 37
5 Szarotka Rogóżno 26 45 14 3 9 65 37 28
6 Start Brzóza Stadnicka 26 44 13 5 8 64 36 28
7 Tatyna Dylągówka 26 44 13 5 8 52 42 10
8 Leśna Wólka Podleśna 26 36 11 3 12 37 48 -11
9 KS Dąbrówki 26 35 10 5 11 44 47 -3
10 Astra Medynia Głogowska 26 26 7 5 14 38 63 -25
11 Pogórze Bachórz 26 26 7 5 14 34 55 -21
12 Brzeg Białobrzegi 26 17 5 2 19 31 71 -40
13 Grom Handzlówka 26 16 5 1 20 36 93 -57
14 Galicja Chmielnik 26 5 1 2 23 16 91 -75
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka