Statystyki meczu: Start Brzóza Stadnicka - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-04-15, godz. 16:00

Start Brzóza Stadnicka

1

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2
26'

Dominik Mazur

       

       

0 - 1

Arkadiusz Szylar

28'
40'

Tomasz Zdanowicz

       

       

Piotr Smycz

40'

       

Arkadiusz Bałut

61'

       

0 - 2

Michał Mokrzycki

62'
67'

Piotr Panek

       

90'

Patryk Sobuś

1 - 2

       

       

Paweł Mączka

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-21 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-08-22 Start Brzóza Stadnicka 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-04-15 Start Brzóza Stadnicka 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-09-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-05-07 Start Brzóza Stadnicka 3 - 0* Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-10-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-05-01 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-09-13 Start Brzóza Stadnicka 2 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-04-12 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-08-27 Start Brzóza Stadnicka 0 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-04-19 Start Brzóza Stadnicka 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-09-01 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7 - 3 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Galicja Chmielnik 1 - 3 Wisłok Czarna
Astra Medynia Głogowska 3 - 0 Brzeg Białobrzegi
Leśna Wólka Podleśna 3 - 1 * Tatyna Dylągówka
KS Dąbrówki 3 - 2 Grom Handzlówka
Szarotka Rogóżno 2 - 4 Pogórze Bachórz
Włókniarz Rakszawa 0 - 0 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Włókniarz Rakszawa 26 64 20 4 2 73 26 47
2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 54 16 6 4 66 28 38
3 Stal Łańcut 26 53 15 8 3 71 27 44
4 Wisłok Czarna 26 52 16 4 6 70 33 37
5 Szarotka Rogóżno 26 45 14 3 9 65 37 28
6 Start Brzóza Stadnicka 26 44 13 5 8 64 36 28
7 Tatyna Dylągówka 26 44 13 5 8 52 42 10
8 Leśna Wólka Podleśna 26 36 11 3 12 37 48 -11
9 KS Dąbrówki 26 35 10 5 11 44 47 -3
10 Astra Medynia Głogowska 26 26 7 5 14 38 63 -25
11 Pogórze Bachórz 26 26 7 5 14 34 55 -21
12 Brzeg Białobrzegi 26 17 5 2 19 31 71 -40
13 Grom Handzlówka 26 16 5 1 20 36 93 -57
14 Galicja Chmielnik 26 5 1 2 23 16 91 -75
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka