Statystyki meczu: Start Brzóza Stadnicka - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-05-07, godz. 16:00
Walkower dla Start Brzóza Stadnicka

Start Brzóza Stadnicka

3

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

0

       

Mateusz Serafin

45'

       

Tomasz Szwaja

57'
61'

Tomasz Zdanowicz

       

80'

Piotr Panek

       

       

0 - 1

Mateusz Frączek

81'
83'

Piotr Panek

1 - 1

       

       

1 - 2

Tomasz Szwaja

90'

Walkower: 3-0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-21 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-08-22 Start Brzóza Stadnicka 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-04-15 Start Brzóza Stadnicka 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-09-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-05-07 Start Brzóza Stadnicka 3 - 0* Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-10-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-05-01 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-09-13 Start Brzóza Stadnicka 2 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-04-12 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-08-27 Start Brzóza Stadnicka 0 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-04-19 Start Brzóza Stadnicka 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-09-01 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7 - 3 Start Brzóza Stadnicka Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Wisłok Czarna 2 - 2 Szarotka Rogóżno
Czarni Kraczkowa 1 - 4 Włókniarz Rakszawa
Tatyna Dylągówka 1 - 2 Błękit Żołynia
Start Borek Stary 3 - 3 Rzemieślnik Strażów
LKS Wola Dalsza 1 - 1 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 3 - 0 * Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Plantator Nienadówka 0 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 68 22 2 2 90 27 63
2 Błękit Żołynia 26 53 16 5 5 47 25 22
3 Szarotka Rogóżno 26 48 13 9 4 71 40 31
4 Tatyna Dylągówka 26 46 14 4 8 61 46 15
5 Stal Łańcut 26 45 13 6 7 55 36 19
6 Wisłok Czarna 26 44 13 5 8 50 40 10
7 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 39 12 3 11 49 43 6
8 Start Brzóza Stadnicka 26 34 9 7 10 52 46 6
9 Włókniarz Rakszawa 26 34 10 4 12 49 42 7
10 Plantator Nienadówka 26 32 9 5 12 30 41 -11
11 LKS Wola Dalsza 26 31 8 7 11 37 49 -12
12 Start Borek Stary 26 17 4 5 17 34 68 -34
13 Rzemieślnik Strażów 26 16 5 1 20 38 88 -50
14 Czarni Kraczkowa 26 7 2 1 23 19 91 -72
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka