Statystyki meczu: Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-04-15, godz. 15:00

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

3

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

0
21'

Mateusz Walkowicz

1 - 0

       

31'

Piotr Miazga

2 - 0

       

       

Piotr Smycz

43'
46'

Mateusz Walkowicz

3 - 0

       

       

Mateusz Rzeszutek

50'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-04-15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-09-04 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-06-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-11-02 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-04-14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-09-08 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-06-10 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-11-05 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-05-03 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-09-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-03-27 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa A, gr. II
2009-08-15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Start Brzóza Stadnicka 4 - 2 Start Borek Stary
Wisłok Czarna 3 - 0 Błękit Żołynia
Czarni Kraczkowa 2 - 3 Rzemieślnik Strażów
Tatyna Dylągówka 3 - 2 LKS Wola Dalsza
Plantator Nienadówka 2 - 1 Stal Łańcut
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Włókniarz Rakszawa 0 - 2 Szarotka Rogóżno

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 68 22 2 2 90 27 63
2 Błękit Żołynia 26 53 16 5 5 47 25 22
3 Szarotka Rogóżno 26 48 13 9 4 71 40 31
4 Tatyna Dylągówka 26 46 14 4 8 61 46 15
5 Stal Łańcut 26 45 13 6 7 55 36 19
6 Wisłok Czarna 26 44 13 5 8 50 40 10
7 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 39 12 3 11 49 43 6
8 Start Brzóza Stadnicka 26 34 9 7 10 52 46 6
9 Włókniarz Rakszawa 26 34 10 4 12 49 42 7
10 Plantator Nienadówka 26 32 9 5 12 30 41 -11
11 LKS Wola Dalsza 26 31 8 7 11 37 49 -12
12 Start Borek Stary 26 17 4 5 17 34 68 -34
13 Rzemieślnik Strażów 26 16 5 1 20 38 88 -50
14 Czarni Kraczkowa 26 7 2 1 23 19 91 -72
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka