2023-06-10 19:01:15

Drużyna Podlasia Biała Podlaska golem z ostatnich minut wygrała z KS-em Wiązownica

Podlasie Biała Podlaska w ostatnich minutach meczu wyszarpało zwycięstwo nad KS-em Wiązownica.

Dzisiaj ostatni mecz na własnym stadionie w tym sezonie rozgrywało Podlasie Biała Podlaska, mierząc się z KS-em Wiązownica. Zdecydowanie lepiej to spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy, gdyż to oni już w 4.minucie wyszli na prowadzenie, a kwadrans później podwyższyli na 2-0.

KS Wiązownica nie zdołał nawiązać kontaktu prawie do końca pierwszej połowy. Gol na 2-1 padł jednak tuż przed zejściem na przerwę. Arbiter podyktował rzut karny, który celnie wykonał Sebastian Rak. Taka sytuacja ewidentnie ich podbudowała, co przyniosło gościom gola wyrównującego- autorstwa Kacpra Chełmeckiego i dało szansę na czystą kartę w tym meczu.

Kiedy wydawało się, iż pojedynek zakończy się podziałem punktów, dogodną sytuację wykorzystało Podlasie i zdobyło gola dającego im wygraną w tym spotkaniu, w ostatnich minutach starcia.