2023-06-10 13:40:09

Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe Wisłok Wiśniowa!

W przedostatniej kolejce 4 ligi podkarpackiej Karpaty Krosno pokonały na wyjeździe Wisłok Wiśniowa 2-0. Obie bramki padły dopiero w końcówce drugiej części spotkania.

Sezon w 4 lidze podkarpackiej dobiega końca i już dziś może rozstrzygnąć się awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Krok od awansu jest Cosmos Nowotaniec, jednak zajmujące drugą lokatę Karpaty Krosno wciąż dają o sobie znać liderowi.

Pierwsza połowa dzisiejszego starcia w Wiśniowej nie wzbudziła większych emocji. W końcówce o bramkę mógł pokusić się Wisłok, jednak kapitalną interwencją popisał się Mateusz Krawczyk i wybronił groźne uderzenie jednego z zawodników gospodarzy.

Na gole przyszło nam czekać aż do 79. minuty, wtedy wynik spotkania otworzył Michał Smoleń. Karpaty podwyższyły prowadzenie osiem minut później, kiedy rzut karny wykorzystał Szymon Dziadosz i tym samym zamknął wynik tego spotkania.

0-1 Michał Smoleń (79)
0-2 Szymon Dziadosz (87)

Wisłok Wiśniowa: Korziewicz - Szymański, Złamaniec, Piątek, Krok, Zięba, Czelny, Koczela, Kasperkowicz, Sobuś, Kovtok

Karpaty Krosno: Krawczyk- Wajs, Duda, Gul, Stasik, Król, Radulj, Jędryas, Dziadosz, Fundakowski, Kobak