2022-08-17 20:12:21

KS Wiązownica pewnie pokonał Lubliniankę Lublin i dopisze pierwsze trzy punkty w tym sezonie!

KS Wiązownica odnotował pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Na własnym boisku pewnie pokonali Lubliniankę Lublin.

Na bramki w tym spotkaniu nie musieliśmy długo czekać, już w 12. minucie piłkę dograł Kacper Rop, a Michał Sitek głową wpakował futbolówkę do siatki. Gospodarze przeważali i szybko zaczęli szukać trafienia numer dwa. Sześć minut później Kacper Rop lewą nogą kapitalnie uderzył po długim słupku i było już 2-0.

W 19. minucie miejscowi mieli kolejną szansę na zmianę wyniku. W sytuacji sam na sam znalazł się Patryk Zieliński i wpisał się na listę strzelców, potwierdzając dominację Wiązownicy. Przed końcem pierwszej połowy podopieczni Marcina Wołowca dołożyli jeszcze jedno trafienie, w 41. minucie piłkę dośrodkował Kornel Kordas, a Rafał Michalik pokonał bramkarza Lublinianki.

Po zmianie stron spotkanie nieco się uspokoiło i na kolejne trafienie musieliśmy czekać aż do 90. minuty, kiedy to padła jedyna bramka dla gości. Honorowe trafienie zdobył Michał Paluch i to KS Wiązownica może dopisać pierwsze trzy punkty w tym sezonie.

~anonim 2022-08-17 20:26:07

Dzisiaj dobry sędzia ? Bo widzicie w 3 lidze nie ma parasola ochronnego.

Edek 2022-08-17 22:47:14

Stalowa Wola ma parasol ochronny, dziś znowu karnego mieli.

Laska 2022-08-17 22:48:46

Piniendzy nigdy dość, nawę za nicnierobienie.

Jak to? 2022-08-17 23:02:47

Jeśli w 4 lidze mieli niby parasol ochronny to czemu niby w trzeciej już nie mają? Szydełko w czwartej też im sędziował.

Do Wincent Rostowski 2022-08-17 23:06:04

Pier.dol.nij se w łeb !!!!
I od Wiazownicy od.pier.dol się!!!!

Do jak to? 2022-08-17 23:11:21

Jaki parasol mieli ty pusty głąbie!!!
A ten sxmaciarz sędzia żadnego meczu nie sędziował w sezonie 21-22 Wiazownicy!!!

macca@onet.pl 2022-08-17 23:34:29

Trzeba pogratulować wygranej. Zasłużone zwycięstwo. Nie popadać w hurraoptymizm tylko skupić się na kolejnym meczu. Swoją drogą wystawianie sędziego Szydełki w kolejnych meczach byłoby skandalem. Gołym okiem widać było jak stronniczo gwizdał aby Stalowej Woli nie stała się krzywda. 5 karnych i 3 czerwone kartki w jedną stronę. Przypomina się mecz Legii z Górnikiem o mistrzostwo Polski.

Jak to? Tak to 2022-08-18 00:03:55

Sędziował w tamtym sezonie mecz na Polonii, pooglądaj i zobacz sobie czego tam dla Wiazownicy tez nie zagwizdał . I tez tam Wiązownica dostała ponad 10 kartek

Kibic postronny 2022-08-18 00:44:16

Za taki wynik to będą dwie kawki!

Santos 2022-08-18 06:17:46

Brawo Prezes Basia!

Edziu 2022-08-18 06:48:58

Wiedziałem że jest potencjał. Z Orlętami byli lepsi, w Stalowej Woli przeszkodził sędzia. Dziś pokazali swoją wartość. Byli 2 klasy lepsi. Brawo!

~anonim 2022-08-18 08:31:29

Z dwóch kandydatów do spadku wyraźnie lepsi gospodarze.

LBL 2022-08-18 09:44:49

Lublinianka nie spadnie z ligi tylko... się wycofa , straszna bieda tam u nich.
Szkoda bo to klub z tradycjami . No ale Miasto Lublin tego nie docenia :(
Mimo wszystko życzę powodzenia !

RKS 2022-08-18 10:08:14

W Lublinie tylko Motor !

SANTOS PIWODA RZĄDZI ! 2022-08-18 10:13:59

SANTOS PIWODA ZDOBYWCĄ PUCHARU GMNINY WIĄZOWNICA !!!
POWODA RZĄDZI W GMINNE !!!

Brawo SANTOS 2022-08-18 10:15:27

PIWODA RZĄDZI W GMINNE WIĄZOWNICA !!!

Brawo SANTOS 2022-08-18 10:16:04

Geniusz 2022-08-18 10:22:46

Wisła Sandomierz , KS Wiązownica i Lublinianka do spadku no i może Czarni Połaniec jak ktoś spadnie z drugiej ligi.
Lublinianka może nie dotrwać finansowo do końca sezonu.

Do Santos Piwoda 2022-08-18 10:50:49

Przestańcie pić te " wynalazki " bo wam całkiem mózg zaniknie !
Piszę to dla waszego dobra !!!

Kibic 2022-08-18 11:08:40

Oj żebyście się nie zdziwili. Wiązownica jeszcze zaskoczy, kto zna się na piłce ten wie że skład mają na pierwszą połowę tabeli. Personalnie to nie jest drużyna do spadku no ale czas pokaże. Niestety ale żarliwe modły niektórych osób o spadek Wiązownicy mogą okazać się nieskuteczne.

Pan pytajnik 2022-08-18 11:08:53

Nasuwają się pytania:

Jeśli Piwoda rządzi w gminie Wiązownica to dlaczego w Pucharze Polski na 1 etapie dostała baty prawie dwucyfrowe od zespołu z okręgówki?

Jeśli panu Lasce ktoś jest dłużny pieniądze to dlaczego nie zawiadomił odpowiednich służb? Na drodze komentarzy niczego nikt jeszcze nie ugrał.

Miloby było po meczach na szczeblu centralnym widzieć tu dyskusje na temat występów drużyn /, czy poszczególnych zawodników...a nie bajzel w głowach komentujących. Może skupmy się na innych rzeczach w imię sportu?

Ze sportowym pozdrowieniem

SANTOS 2022-08-18 11:16:24

No my już w intencji spadku Wiunzownicy do ksindza zanieśli.

Santos Rządzi 2022-08-18 12:42:44

Puchar Gminy Wiązownica zdobył Santos Piwoda !
No i wszystko w tym temacie :)!

Do Pytajnik 2022-08-18 12:46:28

Myślenie nie jest twoją mocną stroną .:);)

Taka prawda 2022-08-18 13:00:28

Spoko jest jeszcze maca u siebie z Sandomierzem to uda nam się wygrać , no i to będzie na tyle.
Potem Wołek nas zdołuje tak jak zrobił to Wólka Pełkińska i leeecimy.

ZKS Stalowy Joe 2022-08-18 13:11:12

Je.b.ać KS Wiązownica i JKS bo to dwie kuuurwyyyy są !!!

~anonim 2022-08-18 13:30:57

Ktoś tu napisał że chce normalnych komentarzy czy nawet dyskusji pomeczowych !:)

Człowieku to jest portal kiboli , psycholi itp. tu czy to mecz ekstraklasy czy 1 , 2 ligi i niżej to dyskusje polegają na wyzywaniu jednych i drugich .
Wyzywają się obrażają na wzajem i wcale to adminom nie przeszkadza bo Podklive wtedy ma dużo wejść na stronę.
Niestety taka prawda , tutaj ani poważnej relacji z meczu ani komentarza na poziomie nie uświadczycie !

Dlatego nie można brać na poważnie ani tego portalu a tym bardziej komentarzy czy osób tu komentujących..

Nie ma na Podkarpaciu portalu żeby można było normalnie podyskutować na forum o piłce. Przykre ale niestety prawdziwe :(

Kibic Podkarpacki 2022-08-18 13:39:57

Niestety ale taka prawda !
Nie raz Kibice Normalni zwracali się z prośbą żeby tylko zalogowani lub przez Facebook mogli komentować .
No a tak siedzą gówniarze i się napuszczają jedni na drugich a potem czytają i mają ubaw po pachy. Czy takie kibole bezmózgi co to np. po meczu Stali Rz. czy Resovii tylko czekają aż się pojawi artykuł o meczu jednej czy drugiej drużyny i od razu lecą wyzwiska i przekleństwa ! Tych debili nawet nie interesuje mecz .

Do kibica podkarpackiego 2022-08-18 14:19:03

Niestety, mamy pokolenie przygłupów z którymi tak naprawdę nie można wejść w jakąś mądrą polemikę. Racjonalne myślenie przysłania im zawiść i zazdrość. A już najbardziej przerażającym jest fakt, że bycie takim malutkim, zazdrosnym człowieczkiem nawet im nie przeszkadza. Ps. Wbrew pozorom budujące jest to, że pod moim wpisem będzie dużo kciuków w dół. To znaczy że Ci idioci to przeczytali, a że nie zrozumieją tego tekstu to po prostu wynika z ich ilorazu inteligencji. Przykre tylko że redakcja podkarpacialive z niskich pobudek daje im pole do popisu... dla pieniędzy.