2022-08-18 17:08:05

Adam Majewski przed meczem z Piastem Gliwice: W tym sezonie każdy powalczy z każdym

fot. YouTube
fot. YouTube
  W meczu 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy Stal Mielec zmierzy się z Piastem Gliwice. Podopieczni Adama Majewskiego od początku rozgrywek radzą sobie bardzo dobrze i obecnie zajmują pozycję wicelidera. Zobaczcie, co przed najbliższym meczem powiedział trener mieleckiej drużyny. 
 
- Spodziewam się trudnego spotkania, jak każdego w Ekstraklasie, bo kolejne mecze ligowe i kolejki za nami i się okazuje, że w tym sezonie każdy powalczy z każdym, dlatego łatwych meczy nie ma. My również będziemy chcieli się tak zaprezentować, żeby zespołowi Piasta jak najbardziej utrudnić zadanie i powalczyć o trzy punkty- powiedział Adam Majewski.
 
- Skupiamy się na całym zespole, dzisiaj mieliśmy analizę przeciwnika i wiemy jak mamy grać, jesteśmy na to przygotowani. Wiadomo, że zespół Piasta ma kilku doświadczonych zawodników- kontynuował trener Stali Mielec.
 
- Wykonaliśmy dużą pracę, zawodnicy dobrze wyglądają, mam nadzieję, że będziemy dalej kontynuowali swoją passę wygranych meczów. Natomiast to jest dopiero piąta kolejka i to na pewno pomaga w większej wierze we własne umiejętności i dodaje animuszu do dalszej pracy. Nas najbardziej interesuje to, co będzie na koniec rundy- mówił Adam Majewski. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Fozzie 2022-08-18 18:47:27 9 0

Stal Mielec Duma Podkarpacia !

Fozzie 2022-08-18 18:47:27 9 0

Stal Mielec Duma Podkarpacia !

FKS 2022-08-18 19:50:38 7 0

Od lat jedna jedyna duma !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij