2022-06-18 19:45:18

Sokół Sieniawa pokonał rezerwy Cracovii w ostatnim meczu sezonu

Sokół Sieniawa po dość zaciętej rywalizacji na własnym boisku pokonał rezerwy Cracovii.

Od początku tego spotkania lepiej wyglądali gospodarze, jednak zdecydowanie brakowało skuteczności. Obie drużyny miały swoje szanse, jednak żadna z ekip w pierwszej połowie nie znalazła drogi do bramki rywali.

Po zmianie stron mecz nieco się ożywił. Dobra sytuacja pojawiła się w 55. minucie i Szymon Feret wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Rozpędzony Sokół szybko zaczął poszukiwać trafienia numer dwa i w 78. minucie Krystian Majka strzelił na 2-0.

Wydawało się, że wynik meczu już się nie zmieni i Sokół zachowa czyste konto. Cztery minuty przed zakończeniem tego spotkania, drogę do bramki znaleźli również zawodnicy Cracovii i Krzysztof Bociek zapisał jedno trafienie na swoim koncie.

1-0 Szymon Feret (55)
2-0 Krystian Majka (78)
2-1 Krzysztof Bociek (86)