2022-06-18 18:34:00

Arłamów Ustrzyki Dolne pewnie pokonał Głogovię Głogów Małopolski

Arłamów Ustrzyki Dolne efektownym zwycięstwem pożegnał się z 4 ligą podkarpacką. Beniaminek w meczu 38. kolejki pewnie pokonał Głogovię Głogów Małopolski.

Emocji w meczu 38. kolejki 4 ligi podkarpackiej nie brakowało. Od początku lepiej na murawie prezentowali się gracze Arłamowa Ustrzyki Dolne, którzy częściej byli przy piłce oraz stworzyli sobie więcej okazji bramkowych. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 15. minucie, a bramkarza Głogovii Głogów Małopolski pokonał Karol Czelny.

Zespół z Ustrzyk Dolnych ani myślał się zatrzymywać i szybko rozpoczął poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć w 33. minucie, a z gola cieszył się Radosław Macnar. Podrażniona Głogovia w kolejnych minutach była stroną przeważającą i tuż przed przerwą złapała kontakt, za sprawą Grzegorza Płonki.

Arłamów prowadzenie odzyskał tuż po zmianie stron, a na 3-1 trafił Radosław Macnar. 120 sekund później beniaminek strzelił bramkę numer cztery, a jej autorem był Harrison Perea Espana. Głogovia nie zamierzała się biernie temu wszystkiemu przyglądać i błyskawicznie ruszyła do odrabiania strat. Fani w Ustrzykach Dolnych nie mogli narzekać na nudę.

Głogovia próbowała nawiązać walkę ze spadkowiczem i w 74. minucie strzeliła na 4-2, a do siatki trafił Filip Czop. Emocji nie brakowało, a w kolejnych minutach to gospodarze przejęli inicjatywę. Arłamów lepiej prezentował się na murawie i zdobył jeszcze dwa gole, a ich autorem był dobrze dysponowany Radosław Macnar.

1-0 Karol Czelny (15)
2-0 Radosław Macnar (33)
2-1 Grzegorz Płonka (44)
3-1 Radosław Macnar (48)
4-1 Harrison Perea Espana (50)
4-2 Filip Czop (74)
5-2 Radosław Macnar (79)
6-2 Radosław Macnar (83)