2022-06-18 12:50:18

Tomasz Piotrowski przyjmujący Asseco Resovii: Jestem zmotywowany i gotowy do ciężkiej pracy

  Tomasz Piotrowski został nowym przyjmującym Asseco Resovii. Zobaczcie, co powiedział w pierwszym wywiadzie dla AssecoResovia TV.
 
- Po tym, jak dostałem propozycje z Asseco Resovii, byłem w bardzo dużym szoku i byłem bardzo szczęśliwy. Od razu ustaliliśmy z menadżerem, że będzie to pierwsza opcja po zakończeniu sezonu. Uważam, że jest to bardzo dobry krok dla mojej kariery, patrzę tutaj głównie na rozwój siatkarski pod okiem świetnego trenera i doświadczonych zawodników- powiedziała Tomasz Piotrowski.
 
- Ambicje mam duże, po wstępnych rozmowach z trenerem przedstawił mi swój pomysł na grę, na ten sezon, także jestem nastawiony na dużą rywalizację ze strony reszty chłopaków. Jeżeli tylko dostanę szansę, to wykorzystam ją w stu procentach. Jestem zmotywowany i gotowy do ciężkiej pracy- powiedział przyjmujący Asseco Resovii.
 
Całą wypowiedź zawodnika można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij