2022-06-18 17:03:00

Wisłoka Dębica przegrała na zakończenie sezonu z Avią Świdnik

Piłkarze Wisłoki Dębica przegrali ostatni mecz w sezonie 2021/22. Podopieczni Dariusza Kantora musieli uznać wyższość Avii Świdnik.

Mecz lepiej ułożył się dla Wisłoki Dębica, która od pierwszych minut lepiej prezentowała się na murawie i stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych. Podopieczni Dariusza Kantora prowadzenie objęli w 16. minucie, a bramkę zdobył Kamil Rębisz. To widocznie podrażniło Avię Świdnik, która czym prędzej ruszyła do odrabiania strat.

Świdniczanie z każdą minutą zaczęli się coraz bardziej rozkręcać, ale Wisłoka dobrze się broniła. Dębiczanie także mieli swoje okazje, ale brakowało skuteczności i do przerwy więcej trafień nie odnotowano. Avia po zmianie stron nadal lepiej się prezentowała i w 57. minucie doprowadziła do wyrównania, za sprawą Wojciecha Białka.

Goście dostali wiatru w żagle i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Dębiczanie skutecznie jednak odpierali ataki rywala, a i też sami mieli kilka niezłych okazji. Konkretniejsza była jednak Avia, która w 85. minucie strzeliła na 2-1, a na listę strzelców wpisał się Marcin Świech, który ustalił wynik spotkania.

1-0 Kamil Rębisz (16)
1-1 Wojciech Białek (57)
1-2 Marcin Świech (85)

Wyniki meczów 34. kolejki:

Chyba bardziej "smutne" jest to że koszulka dla rodziny, Brata, Cioci babci itd.

P.s
"Nieśmiertelny" W.Bialek...

Wisloka od 60' minuty oddychała rękawami, bez wyjątków.

KSG 2022-06-18 17:22:08

Kolejny sezon i kolejny brak awansu

lis 2022-06-18 17:37:46

Jaki awans-cieszcie się z 3 ligi bo to maximum..

~anonim 2022-06-18 17:42:39

Pierwsza połowa w wykonaniu Wisłoki bardzo dobra ,druga to już powrót do gry z poprzedniego meczu

Bob 2022-06-18 18:13:48

Pytanie do trenera Wisłoki, kiedy będziesz dysponował taką kadrą jaką ma Avia która co sezon plasuje w pierwszej piątce ligowej .??.

~anonim 2022-06-18 18:15:53

Potrzeba więcej stawiać na młodych z akademi to będą derby za rok z Igloopolem

~anonim 2022-06-18 18:54:46

Smutny???? A dla kogo? Porazka jakich wiele i tyle w temacie.Mecz wyrownany walka duzo okazji z obu stron.Emocje byly doping byl cos sie pogadalo cos wypilo wiec jaki smutek? Podziekowania dla pilkarzy i kibicow za trudny sezoni zyczenia by nastepny nie byl gorszy.3 liga to poziom naprawde wyrownany wiec cieszmy sie z tego co jest.

że jak 2022-06-18 19:03:44

Smutny? trzeba było być na meczu a nie pisac farmazony.

Halina 2022-06-18 19:22:14

Trenerze to jest udany sezon? . 10 pozycja to i tak dobre miejsce biorąc pod uwagę odmłodzenie kadry . Pytanie czy dalej firma TeXom będzie wspierać Wisłokę która tak słabo radzi sobie w 3 lidze ? Coś się wypaliło, potrzeba zmian i jakości, trzeba podziękować dużej grupie piłkarzy którzy zawodzili szczególnie w formacji obronnej ale I ofensywa słabiutko się prezentowała I nadal nie ma dobrej klasy napastnika .

Fan Wisłoki 2022-06-18 19:39:34

Powiem jedno, tej drużynie brakuje ognia. A tak na marginesie, kiedy nasz napastnik strzelił gola? Przecież gole zdobywają ostatnio obrońcy i pomocnicy, a to powinno być uzupełnienie, a nie główna linia ataku Kiedy zdobyliśmy więcej niż dwie bramki? Tak tylko pytam, obrona się trochę poprawiła, ale atak - cieniutko

realista 2022-06-18 19:58:23

Zdaje sobie sprawę że ponad połowa wpisujących się i podających za kibiców Wisłoki to piwniczne szczury z zatorbia ale: Jest III liga? jest i to kolejny sezon bez walki o utrzymanie do konca. Niestety trzeba sie do tego przyzwyczaić i doceniac to co mamy! Jedno jest pewne nigdy IV ligi (nie mówiąc niżej)

Piter73 2022-06-18 20:18:31

Wyrownany i zaciety mecz duzo akcji ofensywnych z obydwu stron i duzo emocji i dobrej piłki szkoda bo remis byłby sprawiedliwszy ale taka piłka
Wisłoka 3 raz z rzedu spokojnie sie utrzymuje w 3 lidze i to jest sukces trzeba byc realista i to docenic,podziekowania dla piłkarzy trenerow i swietnych kibicow

Halina 2022-06-18 21:23:36

Do realisty. Budżet największy z ostatnich lat w 3 lidze I co ? 10 miejsce.? Ztym budżetem to poniżej 7 miejsca nipowinno być Wisłoki i tyle w temacie

Dębica 2022-06-19 01:00:31

Nie wierzę !!!! Mati nie zablokował jeszcze możliwości komentowania ?????? Widocznie ma dziś dobry nastrój nasz łaskawca :) Ale to mu się zmieni - kwestia czasu :)
ps. gorsze czasy coraz bliżej !

Anty ks 2022-06-19 01:34:44

Wy się cieście tym 10-tym miejscem w tym sezonie, ponieważ w następnym sezonie czeka was spadek do 4 ligi i tego wam życzę z całego serca w sezonie 2022/2023

~anonim 2022-06-19 10:22:08

buhahahahahaa gwiazdorki z Dębicy :)

Kermit 2022-06-19 10:52:41

Moze gra za duzo wychowankow i za malo kasy im placicie ? :) dlatego az takie osiagniecia :)

ciekaw 2022-06-19 10:55:29

Podobno kibice Wisłoki chcieli złożyć wizytę sąsiadom za torami, ale się przestraszyli liczby Igloopolu w młynie i pozostali w parku.. ktoś coś?

WIATEW 2022-06-19 11:25:39

TRANSFERY GWIAZD - WISLOKA KS

obserwator 2022-06-19 11:44:13

24 punkty roznicy - o czyms to swiadczy

~anonim 2022-06-19 14:54:53

Pejsy niech gadaja.srodek tabeli jest OK na dzisiaj. Przed sezonem kazdy bylby zadowolony ze spokojnie sie utrzymamy,a nie bedzie panika do ost kolejki itd.

~anonim 2022-06-19 17:59:32

Pobudka .!!!..Jesli zarzad do tych wynikow podejdzie na tak zwanym luzie i nie wyciagniete odpowiednie wnioski na przyszlosc to w nastepnym sezonie spadek ...

~anonim 2022-06-19 18:07:11

jest dobrze a bedzie dobrze .hehe

Ka 2022-06-19 23:53:15

Sam Texomi i Panikpol wspieraja klub Wisloka kwota wiekszza niz budzet Igloopolu na rok i dlatego nalezy wymagac lepszych wynikow KSW