2022-06-18 19:49:00

Rezerwy Stali Mielec zremisowały z Polonią Przemyśl i utrzymały się w 4 lidze podkarpackiej

Rezerwy Stali Mielec wywalczyły utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Drugi zespół naszego jedynego przedstawiciela w PKO Ekstraklasie zremisował na wyjeździe z Polonią Przemyśl.

Dla rezerw Stali Mielec był to niezwykle ważny mecz, bowiem drugi garnitur naszego jedynego przedstawiciela w PKO Ekstraklasie nadal nie był pewny utrzymania. Gracze z Mielca od początku ruszyli do ataku, jednak Polonia Przemyśl dobrze się broniła. Spotkanie przy Sanockiej nie było porywającym widowiskiem i do przerwy było 0-0.

Więcej się działo po przerwie. Mecz się otworzył, a w 55. minucie na prowadzenie wyszła Polonia, po trafieniu Mikołaja Jasińskiego. Goście ani myśleli tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. Mielczanie gola na 1-1 strzelili 180 sekund później, a wyrównał Jakub Wójcik, który tym samym zapewnił Stali utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej.

1-0 Mikołaj Jasiński (55)
1-1 Jakub Wójcik (58)