2021-10-31 11:40:00

JKS Jarosław skromnie pokonał Ekoball Stal Sanok

Piłkarze JKS-u Jarosław szybko załatwili sprawę w meczu z Ekoball Stalą Sanok. Podopieczni Arkadiusza Barana strzelili bramkę w 5. minucie i jak się okazało, ta wystarczyła by odnieść zwycięstwo.

W mecz lepiej wszedł JKS Jarosław, który błyskawicznie objął prowadzenie. Podopieczni Arkadiusza Barana na 1-0 strzelili już w 5. minucie, a Mateusza Jagniszczaka, bramkarza Ekoball Stali Sanok, pokonał Kamil Bała. W kolejnych minutach spotkanie się wyrównało, a okazji do strzelenia gola było jak na lekarstwo.

Kibice nie oglądali wielkich zawodów, choć woli walki i zaangażowania nikomu nie można było odmówić. W drugiej odsłonie, obraz gry nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy dość wyrownane starcie. Sporo było fauli po obu stronach, co znacznie wpłynęło na jakość widowiska. Ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i lepsze humory po meczu miał JKS.

1-0 Kamil Bała (5)