Zakończony
Polonia Warszawa 2
Górnik Łęczna 1
I liga
Zakończony
Piast Gliwice 0
GKS Katowice 0
Ekstraklasa
Zakończony
Warta Poznań 0
Sandecja Nowy Sącz 0
II liga
Zakończony
Polonia Piła 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 58
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
GKS Tychy 0
Ruch Chorzów 4
I liga
Zakończony
Wisła Płock 0
Motor Lublin 4
Ekstraklasa
Zakończony
Aluron CMC Warta Zawiercie 3
Bogdanka LUK Lublin 1
PlusLiga - faza play-off
Zakończony
Innpro ROW Rybnik 41
Hunters PSŻ Poznań 49
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
Pogoń Siedlce 1
Stal Rzeszów 2
I liga
Zakończony
Zagłębie Sosnowiec 0
Hutnik Kraków 2
II liga
Zakończony
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa 31
Gezet Stal Gorzów 59
PGE Ekstraliga
Zakończony
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
Legia Warszawa 1
Ekstraklasa
Zakończony
Unia Skierniewice 2
Resovia 1
II liga
Zakończony
Orlen Oil Motor Lublin 55
Betard Sparta Wrocław 35
PGE Ekstraliga
Zakończony
Odra Opole 3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
I liga
Zakończony
Śląsk Wrocław 2
ŁKS Łódź 2
I liga
Zakończony
Cracovia 0
Radomiak Radom 0
Ekstraklasa
Jutro, 17:00
Wiślanie Skawina -
Naprzód Jędrzejów -
III liga, gr. IV
Jutro, 17:00
Świdniczanka Świdnik -
Pogoń-Sokół Lubaczów -
III liga, gr. IV
Jutro, 17:00
Stal Kraśnik -
Siarka Tarnobrzeg -
III liga, gr. IV
Jutro, 17:00
Korona II Kielce -
Wisłoka Dębica -
III liga, gr. IV
Jutro, 17:30
Wisła II Kraków -
Cracovia II -
III liga, gr. IV
Jutro, 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna -
Czarni Połaniec -
III liga, gr. IV
Jutro, 17:30
Sparta Kazimierza Wielka -
Podlasie Biała Podlaska -
III liga, gr. IV
Jutro, 18:00
Arka Gdynia -
Górnik Zabrze -
Ekstraklasa
Jutro, 18:00
Chełmianka Chełm -
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
III liga, gr. IV
Jutro, 19:26
Star Starachowice -
Avia Świdnik -
III liga, gr. IV
Jutro, 20:30
Raków Częstochowa -
Jagiellonia Białystok -
Ekstraklasa

Siarka Tarnobrzeg zremisowała na wyjeździe z ŁKS-em Probudex Łagów

fot. Kuba Noworól
fot. Kuba Noworól
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg ugrali punkt na trudnym terenie. Podopieczni Sławomira Majaka zremisowali z ŁKS-em Probudex Łagów, a gola dla podkarpackiej ekipy zdobył Kacper Józefiak.
 
Siarka Tarnobrzeg na mecz z ŁKS-em Probudex Łagów jechała mocno podrażniona, bowiem w minionej kolejce przegrała z Chełmianką Chełm. Podopieczni Sławomira Majaka chcieli więc wrócić na zwycięski szlak, choć rywal najłatwiejszy nie był. Od początku spotkanie zdawało się być wyrównane, a okazji bramkowych było jak na lekarstwo.
 
Z czasem jednak szanse zaczęły się pojawiać. Więcej konkretów było po stronie Siarki, która na prowadzenie wyszła w 24. minucie, a piłkę w siatce umieścił Kacper Józefiak. ŁKS nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Tarnobrzeżanie dobrze jednak prezentowali się w obornie i skutecznie odpierali ataki miejscowych.
 
Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego nie odpuszczali, a Siarka zaczęła popełniać błędy. Jeden z nich skutkował rzutem karnym, który został podyktowany w 40. minucie spotkania. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Adam Imiela, który następnie umieścił ją w siatce. Goście próbowali jeszcze odzyskać prowadzenie w końcówce, ale do przerwy był remis.
 
W drugiej odsłonie oglądaliśmy ciekawe zawody, a okazje do zdobycia bramki mieli zarówno jedni jak i drudzy. Brakowało jednak skuteczności, choć obu ekipom nie można było odmówić woli walki i determinacji. Gospodarze mecz kończyli w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, otrzymał Jakub Kapsa, ale nie pomogło to Siarce, która ostatecznie ugrała "oczko".
 
 
0-1 Kacper Józefiak (24)
1-1 Adam Imiela (40-rzut karny)
 

Wyniki meczów 15. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 
Czytaj także
Komentarze
Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.