2021-10-17 21:10:00

Mecz walki w Kamieniu! Sokół bezbramkowo zremisował z Arłamowem Ustrzyki Dolne

Kibice zgromadzeni na meczu w Kamieniu, nie doczekali się goli. Miejscowy Sokół bezbramkowo zremisował z Arłamowem Ustrzyki Dolne, który może sobie jednak pluć w brodę, bowiem w końcówce nie wykorzystał rzutu karnego.

Oba zespoły przed niedzielnym meczem humory miały dobre, bowiem zarówno Sokół Kamień jak i Arłamów Ustrzyki Dolne w minionej kolejce cieszyli się z wygranej. Od początku spotkanie było wyrównane, a drużyny starały się stwarzać okazje bramkowe. Tych jednak było niewiele, a zdecydowanie więcej było walki w środku pola.

Samo spotkanie właśnie było takim meczem walki. Nikomu nie można jednak było odmówić zaangażowania, bowiem zarówno jednym jak i drugim marzył się komplet oczek. Do przerwy jednak goli nieodnotowano. Druga odsłona rozpoczęła się od ataków Sokoła, któremu zależało na szybkim otwarciu wyniku spotkania. Brakowało jednak skuteczności i nadal było 0-0.

Z czasem do głosu doszedł Arłamów Ustrzyki Dolne, który częściej był na połowie rywala i coraz śmielej sobie poczynał na murawie. Podopiecznym Piotra Ożóga nie udało się jednak zaskoczyć Macieja Siudaka, który był pewnym punktem zespołu. W końcówce spotkania mocniej jednak przycisnął Sokół, który próbował przechylić szalę na swoją korzyść, ale goście dobrze grali w obronie.

Zarówno jednym jak i drugim nie można było odmówć woli walki i zaangażowania, lecz okazji bramkowych bylo jak na lekarstwo. W doliczonym czasie gry, Arłamów stanął przed szasną wyrównania, bowiem otrzymał rzut karny. Do piłki podszedł Radosław Macnar, który trafił w poprzeczkę. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły do swojego dorobku dołożyły po punkcie.

Sokół Kamień: Siudak - Gnatek, Piekut, Podstawek, Konefał, Mistrzyk, Rychel (70. Reichel), Horajecki, Łeń, Rurak, Weres

Arłamów Ustrzyki Dolne: Półkoszek - Hamryszczak, Groborz, Kumah-Doe, Rąpała - Fundanicz, Ziemba, Basić, Walaszczyk, Moskalets (75. Zięba) - Macnar

Żółte kartki: Gnatek, Podstawek, Weres - Hamryszczak, Groborz, Fundanicz,

Sędziował: Jakub Koza (Dębica)