2021-10-17 21:59:27

Patryk Róg show! Pewna wygrana Stali Łańcut z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Trzy bramki Patryka Roga w pierwszych 45 minutach rozstrzygnęły rywalizację Sokoła Łańcut z MUKS Sokołem Kolbuszowa Dolna. Gospodarze zwyciężyli 4-1.

W meczu 14. kolejki IV ligi podkarpackiej SPEC Stal Łańcut gościła MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna. Dla gospodarzy była to okazja do przesunięcia się o kilka miejsc w ligowej tabeli i wyprzedzenia swoich bezpośrednich przeciwników. Z kolei przyjezdni liczyli na przerwanie passy porażek.

Pierwsza odsłona toczyła się pod zdecydowane dyktando podopiecznych Krzysztofa Koraba, którzy swoją przewagę udokumentowali zdobyciem trzech bramek. Bohaterem miejscowych został Patryk Róg, który trzykrotnie pokonał Kamila Bazurka i w zaledwie 20 minut skompletował klasycznego hat-tricka.

W drugiej połowie oba zespoły strzeliły po jednej bramce. W samej końcówce dla miejscowych trafił Konrad Buć, z kolei gola na otarcie łez dla gości zdobył Kamil Miśko.

1-0 Patryk Róg (8)
2-0 Patryk Róg (16)
3-0 Patryk Róg (28-karny)
4-0 Konrad Buć (50)
4-1 Kamil Miśko (90+3)

SPEC Stal Łańcut: Słysz . Cwynar (90. Noga), Kmuk, Makowski, S. Paczocha, Bieniasz (70. Balawender), Skała (84. N. Paczocha), P. Wójcik (88. Kuca), Góra (62 . Buć), Dudek, Róg (82. Walat).

Sokół Kolbuszowa Dolna: K. Mazurek - Skowron, Szkolnik, Remut, B. Dziedzic (46. Miazga), Kołacz, Miśko, A. Dziedzic (76. Wargacki), Urbaniak (58. Skowroński), Ogiba (65. Pik), P. Dziedzic (42. Aab).

Sędziował: Damian Kublas (Jarosław).
Żółte kartki: Kumk, P. Wójcik - Skowron, Kołacz.