2021-10-18 09:51:00

Asseco Resovia łatwo pokonała Cerrad Enea Czarnych Radom

Kibice Asseco Resovii czekali na taki mecz ponad 500 dni. Sympatycy licznie wypełnili obiekt, a ich pupile pewnie pokonali 3-0 Cerrad Enea Czarnych Radom. Graczem meczu wybrano Klemena Cebulj.

Początek meczu pomiędzy Asseco Resovią a Cerrad Enea Czarnymi Radom był bardzo wyrównany. Siatkarze "Pasiaków" nie mogli zbudować przewagi. Dopiero w końcówce pierwszej partii podopieczni Alberto Giulianiego wyszli na trzypunktowej prowadzenie (20-17). Goście później zdołali jeszcze wyrównać, ale ostatnie słowo należało do Klemena Cebulj.

W drugiej odsłonie niedzielnego pojedynku rzeszowianie prezentowali się zdecydowanie lepiej, ale w końcówce znów mieliśmy emocje. Resovia prowadziła już 20-15, ale Czarni zdołali tę stratę zniwelować za sprawą zagrywek Daniela Gąsiora. Jednak chwilę później goście zespuli serwis, a seta zakończył Nicolas Szerszeń.

W trzecim secie Asseco Resovia nie pozostawiły już złudzeń przyjezdnym. Gospodarze zwyciężyli 25-14 i wygrali w całym meczu 3-0. MVP spotkania został uznany Cebulj.

Asseco Resovia - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:23, 26:24, 25:14)