2021-10-17 09:07:00

Remis Izolatora Boguchwała w starciu z Ekoball Stali Sanok! Mecz rozstrzygnięty w ciągu dwóch minut

Dobrze spisujący się ostatnio piłkarze Izolatora Boguchwała dziś zaledwie zremisowali z Ekoball Stal Sanok. Spotkanie rozstrzygnęło się w ciągu dwóch minut.

Przed meczem podopieczni Bartosza Zołotara byli stawiani raczej w roli faworyta. W zeszłym tygodniu ograli Sokoła Kolbuszowa Dolna i zaliczyli trzeci mecz z rzędu z wygraną. Dziś na IzoArenie z pewnością liczyli na przedłużenie zwycięskiej passy.

Izolator Boguchwała objął prowadzenie już w 26. minucie. Po przechwycie piłki dwójkowo zagrali Tomasz Nalepka z Przemysławem Nalepką. Ten drugi zagrał piłkę w pole karne, gdzie na piłkę czekał Eliasz Płocica, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza Ekoball Stali Sanok.

„Izolacja” nie cieszyła się długo z prowadzenia. Zaledwie dwie minuty później po dobrym rozegraniu rzutu wolnego, z około 30 metrów na strzał zdecydował się kapitan zespołu z Sanoka, Piotr Lorenc. Piłka zatrzepotała w siatce i na tablicy wyników widniał remis 1-1. Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak za każdym razem na drodze stawał bramkarz drużyny przeciwnej lub obramowanie bramki. To sprawiło, że kibice w drugiej połowie nie obejrzeli już bramek i mecz zakończył się remisem 1-1.

1-0 Eliasz Płocica (26)
1-1 Piotr Lorenc (28)