2021-10-03 00:39:00

Czarni Trześń przegrali dziesiąty mecz z rzędu. Tym razem ograł ich Izolator Boguchwała

Izolator Boguchwała pewnie pokonał Czarnych Trześń 3-0. (fot. Robert Skalski)
Trwa brutalna weryfikacja Czarnych Trześń. Mistrz Klasy O Dębica w poprzednim sezonie po dziesięciu kolejkach wciąż nie ma żadnego punktu w 4 lidze podkarpackiej. Tym razem podopieczni Mateusza Doparta przegrali z Izolatorem Boguchwała 0-3.

Izolator Boguchwała już w dziewiętnastej minucie objął prowadzenie w meczu z Czarnymi Trześń. Gola dla ekipy Bartosza Zołotara zdobył Przemysław Nalepka. Trzy minuty później Michał Cach dośrodkował piłkę w pole karne wprost na głowę Mateusza Kasprzyka, który podwyższył prowadzenie miejscowych.

W kolejnych minutach lepiej radzili sobie piłkarze "Izolacji", ale boisko nie pomagało im w grze. Jak po meczu przyznał Zołotar jego podopieczni walczyli z rywalem oraz murawą. Natomiast ich przewaga nie pozostawiała złudzeń. W 66. minucie Jakub Wilk dobił strzał Martina Geciego i na tablicy wyników na IzoArenie było 3-0.

W końcówce gospodarze mogli zdobyć jeszcze co najmniej dwie bramki, ale świetnych okazji nie wykorzystali Nalepka oraz Eryk Ciemierkiewicz. W odpowiedzi strzał Piotra karkuta trafił w słupek bramki gospodarzy i to w zasadzie była jedyna groźna okazja gości, którzy z rzadka wychodzili ze swojej połowy.

1-0 Przemysław Nalepka (19)
2-0 Mateusz Kasprzyk (22)
3-0 Jakub Wilk (66)