2021-09-18 14:01:00

Druga z rzędu wygrana Sokoła Kolbuszowa Dolna! Bramka po indywidualnej akcji ozdobą spotkania z Igloopolem Dębica

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał w Dębicy z miejscowym Igloopolem 2-0. To drugie z rzędu pewne zwycięstwo podopiecznych Waldemara Mazurka.

W poprzedniej kolejce oba zespoły mierzyły się z beniaminkami 4. ligi podkarpackiej i oba swoje mecze wygrały. Do dzisiejszego spotkania przystępowały więc w dobrych humorach. W spotkanie zdecydowanie lepiej weszli goście. Już w 6. minucie piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna cieszyli się z prowadzenia. Klaudiusz Dziedzic płaskim strzałem po ziemi, tuż zza linii pola karnego pokonał bramkarza Igloopolu Dębica.

Po zdobytej bramce piłkarze z Kolbuszowej Dolnej pozwolili rozgrywać piłkę Dębiczanom i czekali spokojnie na swoje szanse z kontry. Stworzyli sobie tym samym jeszcze trzy groźne akcje w pierwszej połowie, lecz za każdym razem skutecznymi interwencjami popisywał się bramkarz „Morsów”. Do przerwy skromne prowadzenie Sokoła Kolbuszowej Dolnej.

Po zmianie stron zawodnicy Łukasza Bartkowskiego rzucili się do odrabiania strat. W 53. minucie groźny strzał z 25 metrów z problemami obronił Jakub Bieleń, stojący w bramce gości. Natomiast trzy minuty później goście cieszyli się już z drugiej bramki. Po indywidualnej akcji i rajdzie prawą stroną bramkę zdobył Kamil Aab.

Podopieczni Waldemara Mazurka po tej bramce skupili się na obronie prowadzenia. Gospodarze zaczęli przeważać, agresywniej przerywali kontry Sokoła, jednak nie wystarczyło to nawet na zdobycie gola honorowego. Co więcej, mogli stracić trzecią bramkę, ale w idealnej sytuacji sam na sam, wysoko ponad bramką uderzył jeden z piłkarzy Kolbuszowej.

Mecz zakończył się wynikiem 0-2 i jest to wynik sprawiedliwy. Piłkarze Sokoła Kolbuszowej Dolnej byli konkretniejsi i wywożą 3 punkty z Dębicy, notując drugą wygraną z rzędu.

0-1 Klaudiusz Dziedzic (6)
0-2 Kamil Aab (56)

Wyniki meczów 9. kolejki:

Kibic 2021-09-18 15:01:52

Brawo dla zawodników Sokoła Kolbuszowa Dolna

sokol 2021-09-18 15:13:50

Kolejny kapitalny mecz w wykonaniu mojego Sokoła. Brawo prezes, brawo trener, brawo drużyna.

auuuu 2021-09-18 15:14:41

3 Liga!!! 3 liga!!! MUKS!!!

MORSY 2021-09-18 15:37:35

Bywają słabsze mecze, więc nic się nie stało, że po wygranej przyszła porażka. Na legion mobilizacja jak na Stal Mielec i może znowu 3 punkty zostaną w Igloopolu. Ważne, że MAMY LIGĘ WOJEWÓDZKĄ SWOIMI WYCHOWANKAMI I DĘBICZANAMI. Armiom zaciężnym "gratulujemy" braku szkolenia i wywalania niemałych pieniędzy na ten poziom rozrywkowy. W tym sokole to choć jeden z wioski grał, czy tak wszystko po prostu nakupili?

Mariuszek 2021-09-18 15:52:14

Kolejne zwycięstwo pod rząd. Brawo Trenerze

Iglo 2021-09-18 17:00:48

Nie dało się tego oglądać. Jakąś masakra. Pościągali nam wynalazki i jakiś Sokół nas ogrywa. Wstyd!

Do Iglo 2021-09-18 18:10:23

To właśnie Sokół pokonał jakiś beznadziejny Igloopol

~anonim 2021-09-18 18:20:23

Coraz bliżej dna hahha leszcze

Do morsy 2021-09-18 18:21:05

Wioska to jest wasze osiedle, Igloopol już nie gra tylko swoimi wychowankami trener podciągał za sobą też armię zaciężna, a swoich wychowanków oddaliście do Pilzna ,izolatora i nie tylko tak szanujecie chłopaków którzy od małego grali w Igloopolu .na końcu wypieliscie na chłopaków d****y.

~anonim 2021-09-18 18:21:23

Byle tak dalej i za rok derby z Wisłoką ll

Lukas 2021-09-18 18:28:03

Wisłoką i derby z jedynką , teraz macie 2 ligę i o nią walczycie dołując w tabeli hehe

antyksw 2021-09-18 18:28:08

a jak tam "najlepsza" druzyna w miescie ? miala byc 2 liga, juz tuz tuz a tu was leja :) lanucha kontja wkrotce baty na pucharze - dalej jestescie debesciaki ? cos wam sie sypie smieszny tworek z lasu :D

~anonim 2021-09-18 18:44:41

Dobrze że macie takiego super trenera on załatwi z wami sprawę hahah .Spadek murowany

~anonim 2021-09-18 18:45:32

Wasi wychowankowie coś marnie hahahah

Cris 2021-09-18 21:17:02

Zaraz będziemy w grupie spadkowej !!! Gdzie ten Krauze? Ogłoszony był jako wzmocnienie z pompą i co!? Kasę bierze za darmo??? Pościągali odpady z tarnówka i wstyd nam robią! Wracać skąd przyszli !!!

End 2021-09-18 21:34:19

Gdzie są teraz hejterzy Trenera Mazurka??? HAHAHAHA
Brawo trenerze, ciężka praca popłaca. Jedziemy w górę tabeli. Cel obrany, Sokół Pany !!!

Do Cris. 2021-09-18 22:47:06

Nasz Prezes podobno tak zafascynowany tymi szarlatanami że pozbył się kilku naszych zawodników żeby mieć kasę na tych najemników z tarnówka. Słyszałem że Krause podobno nawet jest zwolniony z treningów przez koleżkę trenera. Kasa leci aż miło, a w tabeli 12 miejsce. Iglopol musi się oczyścić z najemników !!!

Lks 2021-09-18 23:33:58

obrodzilo tutaj znawcow :) piszcie piszcie a my sie posmiejemy z waszych njusow i ciekawosci :) ciekawe ze przoduja w tym lesniki, widac ze sie znaja :D

Igloo 2021-09-19 00:38:51

Naszych pogonili do Pilzna i Izlotora po to aby kaskę wydawać na armię zaciężną z Tarnowa. Jeszcze jakby to byli zawodnicy lepsi od naszych to bym rozumiał, a tak pościągali rezerwy - rezerw. Czym są lepsi od naszych? Do tego trener juniorów z Uni? Jakie on ma doświadczenie? Spuszczą nas z ligi, a kasę zabiorą. Masakra jakaś!

Lajik 2021-09-19 00:57:42

Armia zaciężna won z Iglopolu!

Wtajemniczony 2021-09-19 01:21:58

Nie atakujcie prezesa. On naprawdę chce dobrze. Po prostu wprowadzili go w błąd, a ten cały trener wcisnął mu zawodnika emeryta Krause, który jest drogi dla klubu, a nie gra. Dlatego nie było kasy na naszych albo na nowych dobrych bo transfery robił trener, a nie prezes. Prezes jest w porządku.

Adek 2021-09-19 07:00:59

Dziadostwo i tyle. Przegrać z jakimiś wieśniakami. Wynocha z naszego klubu zrzuty z Tarnowa!

Do adek 2021-09-19 10:05:39

Wieśniak i prostak to jesteś ty popatrz w lustro i zobaczysz jak słoma wychodzi ci z butów.

078 2021-09-19 11:38:06

O co chodzi z ta przeszloscia prezesa ze wszedzie pisza ze rozbojnik?

Pepito 2021-09-19 13:54:44

Jak to jest że prezes Igloopolu wpuszcza na trybuny kibicow Wisły i jeszcze pozuje z nimi do fotek? Cza było wpuścić nas a nie szemrane towarzystwo z zawiasami z Krakowa. Czy sponsorzy widza kto podpisuje z nimi umowy? Stadiony otwarte dla normalych kibiców!

~anonim 2021-09-19 16:55:32

No to teraz w pale w Sanoku a potem Pilzno.Jesli w tychdwoch meczach nie bedzie min 2 pkt to nie srodek tabeli tylko strefa spadkowa i nie swoimi tylko zaciagiem na jaki nas stac.Jesli Igloopol nie wzmocni sidpowaznie to bedziemy sie bronic przed spadkiem.Poki co organizacyjnie i sportowo jestesmy w okregowce.

~anonim 2021-09-19 18:40:10

Dajcie nam więcej tych odżywek pić bo siły witalne słabe i nie mamy sił grać dobrze przez 90 minut a tak litra odżywek wypić przed meczem i poprawić to samo w przerwie meczu I igloopol mistrzem będzie he cza to pić i robić nam dużo fotek jak łykamy te napoje zdrowotne hehe

~anonim 2021-09-19 22:19:16

Skonczcie narracje ze wszystko jest ok i srodek tabeli wychowankami to nasz cel.Moze komus to pasuje ale chyba nie wszystkim o czym swiadcza trybuny.Jest zle i nie ma co zaklamywac rzeczywistości.To ze gramy swoimi za male pieniadze moze pasuje prezesowi ale kibicom pasujawyniki awanse itp.Zaczyna mnie irytowac pieprzenie ze jestesmy mocni bo mamy wojewodzka wychowankami.I co? Cale zycie mam ogladac Kolbuszowy Pilzna i Ropczyce i cieszyc sie bi gramy swoimi?

kibic 2021-09-19 22:34:57

Armia Zaciężna Sokoła daje radę. W pierwszym składzie jeden zawodnik z powiatu hehehe. Co to ma być? Legia cudziomska hehe

Do kibic 2021-09-20 06:17:47

Jak byś chciał wiedzieć to w pierwszej połowie było na boisku 2 z powiatu a w drugiej 5

Do kibic 2021-09-20 12:08:48

Żal ci dupę ściska że Sokół ma Sponsora, zajmij się swoim igloopolem który ściągnął z Tarnowa szort zamiast zawodników, a wasi wychowankowie poznali się na zespole i wola grać w innych zespołach niż Igloopolu, taki macie zarząd i działaczy

Do kibic 2021-09-20 15:11:21

Wymień który klub gra tylko swoimi zawodnikami z danej miejscowości?

Do anonim 2021-09-20 21:41:48

Jakimi wychowankami?? Posciagali drogich zawodników z Tarnowa, a wychowanków pogonili. Niektórzy gwiazdorzy ściągnięci za kasę nawet nie grają. Taki Krauze np ściągany jako wielkie wzmocnienie... wielkie to ma pewnie księgowa oczy jak robi wypłatę. Śmiechu warte. Pogonić skąd przyszli i niech nasi grają.