2021-09-18 17:41:00

KS Wiązownica rozbił u siebie Polonię Przemyśl

Piłkarze KS-u Wiązownica postrzelali z Polonią Przemyśl. Podopieczni Marcina Laski nie dali szans "Przemyskiej Barcelonce", której wbili aż pięć goli.

Sam mecz jednak lepiej rozpoczął się dla Polonii Przemyśl, która jako pierwsza objęła prowadzenie. Podopieczni Piotra Ciska gola na 1-0 zdobyli w 17. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Wanat. Podrażniony KS Wiązownica szybko ruszył do odrabiania strat i po dziesięciu minutach był remis, a bramkę zdobyl Kacper Rop.

Podopieczni Marcina Laski dostali wiatru w żagle i po chwili objęli prowadzenie, a do siatki trafił Jakub Kloc, który popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Zespół z Wiązownicy ani myślał się zatrzymywać i w następnych minutach polował na kolejne bramki. Przemyślanie nie tak wyobrażali sobie to spotkanie, choć jeszcze nie wiedzieli co czeka ich w dalszej części spotkania.

Ekipa z Wiązownicy robiła swoje, a w 38. minucie na 3-1 podwyższył Patryk Zieliński. Polonia próbowała jeszcze w końcówce złapać kontakt, ale gospodarze nie dali sobie wbić gola. Po zmianie stron, "czerwono-biali" nadal atakowali, a kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Czwarty gol padł w 51. minucie, a do siatki ponownie trafił Zieliński.

Miejscowi nie zatrzymywali się i nadal szukali okazji do podwyższenia wyniku. Z czasem jednak tempo spadło, a i także Polonia próbowała zmniejszyć straty, jednak to się nie udawało. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do zespołu z Wiązownicy, który w 90. minucie trafił na 5-1, a autorem tego trafienia był Jakub Kloc.

0-1 Mateusz Wanat (17)
1-1 Kacper Rop (27)
2-1 Jakub Kloc (32)
3-1 Patryk Zieliński (38)
4-1 Patryk Zieliński (51)
5-1 Jakub Kloc (90)