2021-09-18 12:46:00

Łukasz Bereta: Mam nadzieję, że pomogę drużynie w osiągnięciu celu na koniec sezonu

Łukasz Bereta liczy na dużą frekwencję i gorący doping! (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Łukasz Bereta liczy na dużą frekwencję i gorący doping! (fot. Stal Stalowa Wola PSA)
Łukasz Bereta już dziś zadebiutuje jako szkoleniowiec Stali Stalowa Wola. Zobaczcie co powiedział w rozmowie z klubowymi mediami 30-letni były opiekun Ruchu Chorzów.
 
- Chciałem podziękować prezesowi za zaufanie. Liczę, że zaprezentujemy się w meczu z Orlętami Radzyń Podlaski bardzo dobrze. Mam nadzieję, że przyjdzie wielu kibiców i będzie to zwycięski debiut - powiedział Łukasz Bereta po podpisaniu umowy ze Stalą Stalowa Wola.
 
- Głosy z zewnątrz wiedziały szybciej ode mnie, że będę trenerem w Stalowej Woli. Nikt wcześniej ze mną się nie kontaktował. To była szybka akcja jednodniowa. Długo się nie zastanawiałem, jak widać jestem tutaj. Ten klub ma duże aspiracje, ambicje. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w osiągnięciu celu na koniec sezonu - dodał 30-letni szkoleniowiec.
 
- Oglądałem już kilka spotkań i mogę powiedzieć, że potencjał indywidualny jest duży. Jeśli chodzi o aspekty drużynowe to jest kilka elementów do poprawy. To trudne zadanie, aby wejść do drużyny w czasie trwania rundy. Czasu jest mało i jest to dla mnie duże wyzwanie - mówi dalej Bereta.
 
- Nie będzie wielu zmian przed kolejnym meczem, bo czasu miałem bardzo mało. Natomiast liczę, że te detale które wprowadzimy będą na tyle skuteczne, że w sobotę zdobędziemy trzy punkty. Liczę, że w sobotę kibice licznie pojawią się na stadionie i razem będziemy osiągać sukcesy. Chcę, żebyśmy razem budowali Stal, bo na pewno jeśli będziemy razem działać to wtedy możemy osiągnąć sukces - zakończył nowy opiekun "Stalówki".

Czytaj także

Komentarze (16)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.