fot. Stal Rzeszów
Piłkarze Stali Rzeszów już dziś rozegrają mecz 9. kolejki eWinner 2 ligi. Podopieczni Daniela Myśliwca tym razem zmierzą się na wyjeździe, a ich rywalem będzie Wisła Puławy.
Stal Rzeszów już dziś czeka kolejny mecz w eWinner 2 lidze, w którym zmierzą się z Wisłą Puławy. Podopieczni Daniela Myśliwca humory przed tym spotkaniem mają bardzo dobre, bowiem w minionej kolejce zespół skromnie pokonał Radunię Stężyca, po samobójczym trafieniu Dmytro Baszlaja. Czy "biało-niebiescy" pójdą za ciosem i zdobędą kolejny komplet punktów?
Rywalem popularnych "Żurawi" będzie drużyna z Puław, która w minionej serii gier nie dała szans Sokoła Ostróda, którego ograła na wyjeździe aż 4-0. Dublet dla beniaminka zdobył doskonale znany na Podkarpaciu Adrian Paluchowski, a ponadto do siatki trafiali także Kacper Kondracki oraz Carlos Daniel. Oba zespoły mają więc doskonałe nastroje, co zapowiada ciekawą potyczkę.
Wyżej w tabeli na ten moment są piłkarze Stali, którzy są liderem eWinner 2 ligi. Zespół dowodzony przez Daniela Myśliwca po siedmiu ośmiu ma na swoim koncie 22 punkty. Na to złożyło się siedem zwycięstw oraz jeden remis. Wisła natomiast zajmuje 9. miejsce i dotychczas uzbierała 11 punktów - trzy zwycięstwa, dwa remisy, trzy porażki.
Oba zespoły po raz ostatni grały ze sobą w sezonie 2018/19, gdy zarówno Stal jak i Wisła rywalizowały jeszcze w 3 lidze gr. IV. Wówczas przy Hetmańskiej 69 20 kwietnia 2019 roku, ekipa z Rzeszowa pokonała zespół z Puław 3-0. Gole dla drużyny dowodzonej wtedy przez Janusza Niedźwiedzia zdobywali Damian Kostkowski, Wojciech Reiman oraz Tomasz Płonka z rzutu karnego.
Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać, a spotkanie będzie transmitowane w aplikacji Sportize. Mecz odbędzie się punktualnie o godzinie 16:00 na stadionie przy Hauke-Bosaka 1. W Puławach można spodziewać się ciekawej potyczki, która z pewnością dostarczy wielu emocji.
Arbitrem desygnowanym na to spotkanie jest Paweł Dziopak z Tychów, a na liniach pomagać mu będą Zbigniew Szymanek oraz Marcin Kasprzyk. Sędzią technicznym zawodów, będze natomiast Łukasz Szczółko z Lublina.
Poniżej prezentujemy przewidywany skład Stali Rzeszów.
Stal Rzeszów: Wiktor Kaczorowski - Ramil Mustafajew, Krystian Wrona, Samuel Kuc, Piotr Głowacki - Krzysztof Danielewicz, Bartłomiej Poczobut, Bartosz Wolski - Dawid Olejarka, Patryk Małecki, Andreja Prokić
Czytaj także
2021-09-17 17:04
Zwycięstwo "Morsów" w Trześni na zdjęciach
2021-09-17 19:34
Roland Thomas odszedł ze "Stalówki"
2021-09-17 20:39
Mecz Resovii z Miedzią Legnica oficjalnie odwołany!
2021-09-17 20:52
Znane jest nazwisko nowego trenera "Stalówki"
2021-09-18 10:38
Oficjalnie: Mecz 4 ligi podkarpackiej został odwołany
2021-09-18 11:02
Odwołane mecze podkarpackich drużyn [AKTUALIZACJA]
2021-09-18 12:14
Znamy nową datę meczu Wólczanki z Czarnymi
2021-09-18 12:54
Legion górą w starciu z Orłem
Komentarze (19)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.