2021-08-14 21:02:00

Izolator Boguchwała pokonał na inaugurację SPEC Stal Łańcut

Piłkarze Izolatora Boguchwała w dobrym stylu rozpoczęli sezon 2021/22. Podopieczni Bartosza Zołotara pokonali u siebie SPEC Stal Łańcut, beniaminka 4 ligi podkarpackiej.

Mecz od początku był wyrównany i stał na dobrym poziomie. Oba zespoły miały swoje okazje, ale dobrze w defensywie prezentował się zarówno Izolator Boguchwała jak i SPEC Stal Łańcut. Konkrety przyszły w 36. minucie i wtedy odnotowano pierwsze trafienie. Na prowadzenie wyszedł beniaminek, a do siatki trafił Patryk Róg, który w przeszłości występował w "Izolacji".

"Biało-zieloni" nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Stal jednak mądrze się broniła i skutecznie odpierała ataki rywala. Po zmianie stron, inicjatywę miał nadal zespół z Boguchwały, który za wszelką cenę chciał doprowadzić do wyrównania. To mu się udało w 85. minucie, a na 1-1 trafił Michał Daniel, który popisał się pięknym uderzeniem.

Miejscowi postanowili pójść za ciosem i po chwili objęli prowadzenie. To miało miejsce konkretnie w 87. minucie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Wilk. Końcówka spotkania zapowiadała się bardzo ciekawie i taka też była. Stal atakowała i chciała ugrać chociażby punkt, ale "Izolacja" nie dała sobie wbić gola i ostatecznie wygrała to spotkanie.

0-1 Patryk Róg (36)
1-1 Michał Daniel (85)
2-1 Jakub Wilk (87)