2021-08-14 19:18:18

KS Wiązownica na remis z JKS-em Jarosław. Gospodarze zmarnowali rzut karny

KS Wiązownica tylko zremisował u siebie z JKS-em Jarosław (fot. Marek Jedynak / archiwum)
KS Wiązownica zremisował przed własną publicznością z JKS-em Jarosław 1-1 w meczu 1. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze mogli wygrać, ale nie wykorzystali rzutu karnego.

Inauguracyjne spotkanie w Wiązownicy niestety nie poszło po myśli miejscowych, którzy wydawali się być faworytem w starciu z JKS-em Jarosław. Niestety wywalczyli tylko jeden punkt i to oni musieli odrabiać straty.

Piłkarze JKS-u Jarosław wyszli na prowadzenie w 48. minucie po akcji dwóch zawodników sprowadzonych w letnim okienku transferowym. Kamil Bała zagrał do Pawła Hassa, a ten pewnie pokonał golkipera gospodarzy.

Gracze KS-u Wiązownica odpowiedzieli zaledwie trzy minuty. Gola strzelił także piłkarz, który wzmocnił ekipę Marcina Laski w ostatnim czasie - Patryk Zieliński.

Gospodarze mogli to spotkanie wygrać, ale w 70. minucie doskonałą okazję zmarnował Kacper Rop. Zawodnik miejscowych nie wykorzystał rzutu karnego (Dominik Lis obronił jego strzał).

0-1 Paweł Hass (48)
1-1 Patryk Zieliński (51)