2021-08-14 19:43:12

Korona Rzeszów poszła za ciosem! Jest wygrana z Podlasiem Biała Podlaska

Korona Rzeszów pokonała Podlasie Biała Podlaska 2-0 i jest liderem 3 ligi gr. IV (fot. Korona Rzeszów / archiwum)
Piłkarze Watkem Korony Rzeszów poszli za ciosem i odnieśli zwycięstwo w kolejnym ligowym pojedynku. Tym razem zwyciężyli 2-0 w Białej Podlaskiej z tamtejszym Podlasiem.

Po efektownej inauguracji z Wisłą Sandomierz (5-0 - przyp. red.) gracze Watkem Korony Rzeszów nie spuszczają z tonu. W drugim w historii klubu meczu na tym poziomie rozgrywkowym zaksięgowali kolejny trzy "oczka" i z kompletem zwycięstw są wiceliderem tabeli.

Na pierwszego gola w Białej Podlaskiej kibice musieli czekać do 34. minuty. Właśnie wtedy własnego bramkarza pokonał Arkadiusz Kot i miejscowi przegrywali 0-1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugiego gola dla Watkem Korony Rzeszów zdobył w 65. minucie świetnie dysponowany w ostatnim czasie Mateusz Kantor i druga ligowa wygrana beniaminka stała się faktem.

Odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł i obstawiaj III ligę!

Po dwóch kolejkach Korona Rzeszów jest wiceliderem 3 ligi gr. IV z kompletem zwycięstw (6 punktów) i bilansem bramkowym 7-0. Dzięki lepszemu bilansowi goli wyprzedza ich tylko Siarka Tarnobrzeg.

Już w najbliższą środę rzeszowian czeka kolejny sprawdzian - pojedynek przed własną publicznością z Podhalem Nowy Targ. Będziemy mieli przyjemność przeprowadzić transmisję na żywo z tego pojedynku i już teraz zachęcamy Was do wykupienia PPV.

0-1 Arkadiusz Kot (39)
0-2 Mateusz Kantor (63)